Bu konuda gerçekten ileri geri gittim, ancak birden fazla silahlı saldırı ışığında, bu konuda pek çok farklı görüş gördüğüm için bazı uzun vadeli komplo üyelerine ve daha akıllı insanlara ihtiyacım var.

“Birincisi, silah kontrolü savunucuları, doğru bir şekilde, silahları sokaklardan indirmenin ve onları satın alabilecekleri sınırlandırmanın hayat kurtaracağını belirtiyorlar. O zaman silah kontrolünün muhalifleri, kararlı bir atıcıyı durdurabilecek hiçbir düzenleme olmadığını ve gerçekten ne yaptığımızı savunuyorlar. ihtiyaç ruh sağlığına hitap etmektir. “

Silah kontrolü savunucularının yanlış olduğu ve silah kontrolü karşıtlarının haklı olduğu yer burasıdır. Tüm önlemleri almış olsalar bile, birisi her zaman bir silah yapmanın, bir silah dükkanına ya da birinin evine girip bir silah çalmanın ya da bir şekilde, ellerini tutmanın bir yolunu bulmanın bir yolunu bulacaktır. Bir silah. Yalan gibi göründüğü bir sorun, akıl sağlığı ve silah kontrolü konusunda geri ve dördüncü. Zihinsel bir sorun mu yoksa silah sorunu mu? Oldukça açık fikirliyim ama silahı asla suçlayamazsınız çünkü bu her zaman kişinin hatasıdır.

“Silahlı şiddeti akıl hastalarını suçlamak Amerika’nın kendine özgü silahlı şiddet sorununu çözmesini engelliyor ve teşhis konulanları damgalıyor, psikologlar ve psikiyatristler uyardı.”

Ama bunun sayfa olduğunu bildiğimden, çoğu insanın kendilerine güvenmediğini biliyorum, bu yüzden burada gerçekten sorun nedir? Bunların çoğunun akıl hastası olduğu veya bu insanların akıl hastalığı olduğu varsayıldığı yönünde haberler çıkıyor, ancak WebMD’ye göre, “Brucato ve meslektaşları, dünya çapında meydana gelen her türden 1.315 toplu cinayeti analiz etti ve tüm toplu katillerin yalnızca% 11’inin ( atıcılar dahil) ve toplu atıcıların yalnızca% 8’inde ciddi akıl hastalığı vardı. “

Uzun zamandır bu ülkenin sadece sorunlarını gerçekten çözmeye çalışmadığını, aynı zamanda yetersiz fon sağladığını ve akıl sağlığını küçümsediğini biliyorum. Makalede tarihi görmedim, ancak akıl hastalığı ile yaşayan tüm insanların yalnızca yüzde 43’ünün durumları için tedavi gördüğünü belirtti – ancak ciddi akıl hastalıkları için sayılar yüzde 67’ye kadar çıkıyor. Açıkçası bizim de bir zihinsel sağlık sorunumuz var ama aslında hiçbir zaman doğru bir şekilde ele alınmamış gibi görünüyor.

Son tedbirlerin uygulamaya konulmaya başlanması ve uygulamaya konulmaya başlanması nedeniyle silahlar ve silah hakları hakkında çok fazla konuşma gördüm ama gerçekten her iki tarafı da değerlendirirken insanların nerede durduğunu görmek istedim. Nasıl covid’in oynandığını gördükten sonra ve hatta daha önce, çoğu insanın yukarıda alıntı yaptığım makaleleri bir doktor veya akademisyen tarafından yayınlamasını umursamadığını biliyorum, bu yüzden sizler bu konuyu nerede görüyorsunuz?

Author

5 Comments

1. Bu konu : ” Silahlar, Ruh Sağlığı ve “Halk Sağlığı Krizi” ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 353

2. Düzce dan kimler var. Silahlar, Ruh Sağlığı ve “Halk Sağlığı Krizi” . Selamlar web siten inanki hoşuma gitti, saolun , Emine – 144

3. Bu konu : ” Silahlar, Ruh Sağlığı ve “Halk Sağlığı Krizi” ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 197

4. Balıkesir dan kimler var. Silahlar, Ruh Sağlığı ve “Halk Sağlığı Krizi” . Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 170

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link