Kimse Twitter gibi sosyal medya sitelerini ve r / politika gibi konuları kullananların kendi fikirlerini kendileriyle aynı fikirde olan insanlarla tartıştıklarını fark ettiklerini hissediyorum. Görünüşe göre insanlar, yukarıda bahsettiğim çıkışları, bir konuyu derinlemesine gerçekten denemek ve anlamak yerine görüşlerini doğrulamak için kullanıyorlar. Kanımca, toplumsal değerlerin ölümüne çoktan girdik. R / komplo gibi bir konuda böyle bir yayını paylaşmak zorunda kaldığımda gerçekten korkunç bir toplumda yaşıyoruz, ancak basitçe, çeşitli görüşlere sahip bireylerin bir araya gelip kendilerini eğitmeye çalıştıkları tek yer burası. tüm görüşlere saygı gösterirken

Author

98 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

2. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun

3. Bingöl merkezden ben banu. Slm paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 10-05-2020 23:51:06

4. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

5. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Kars merkezden ben ali. Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, sağolun 14-05-2020 08:22:45

7. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-05-2020 08:22:50

8. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 14-05-2020 08:22:53

9. elif yılmaz Reply

Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

10. Yozgat merkezden ben gaye. Mrb sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:22:59

11. Sakarya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:33:53

12. Aydın merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:35:03

13. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:35:58

14. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:36:41

15. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

16. İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler 24-05-2020 17:42:13

17. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

18. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım

19. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 05-06-2020 01:11:21

20. Kars merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, saolun 07-06-2020 10:53:47

21. Merhabalar bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bilecik merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 22-06-2020 04:11:03

23. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

26. Karabük merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler 11-07-2020 12:17:20

27. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 20:07:44

28. Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

29. Selam herkese sayfanız gerçekten iyi, twitter da paylaştım

30. Merhaba herkese siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

31. İzmir merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 02:02:54

32. Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

33. Hakkari merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun 10-08-2020 01:45:31

34. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

35. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun

36. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

37. Hakkari merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 08:33:01

38. Şırnak merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-08-2020 04:44:13

39. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

40. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

41. Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

42. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-09-2020 17:17:37

43. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 23-09-2020 02:19:20

44. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Selam sayfan ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

47. Niğde dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . Selam siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 332

48. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

49. Van merkezden ben ali. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-11-2020 18:50:57

50. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler 05-12-2020 19:17:45

52. Sinop dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . Selamlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , emin – 319

53. Elazığ dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 232

54. Trabzon merkezden ben . Merhaba web siten vallaha billaha iyi, saolun 21-12-2020 12:57:30

55. Selam web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

56. Muş merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-12-2020 20:18:00

57. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

58. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-01-2021 23:37:44

59. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

60. Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 237

61. Ordu merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-01-2021 20:54:28

62. Adana dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 173

63. Selam herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun

64. selamun aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

65. Erzincan dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 445

66. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

67. Kahramanmaraş dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . Selamın aleyküm paylaşımın valla iyi, şukuladım , ali – 351

68. Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 3

69. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

70. Yalova merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 23:27:24

71. Konya merkezden ben banu. Selam sayfanız inanki güzel, facebookta paylaştım 08-03-2021 22:14:28

72. İzmir merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-03-2021 08:12:39

73. Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 259

74. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-03-2021 19:44:21

75. Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler , – 351

76. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 494

77. Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 395

78. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Malatya dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, saolun , banu – 149

80. Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , Hasan – 34

81. Kırıkkale dan kimler var. Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. . Selam web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 110

82. İstanbul merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, face de paylaştım 03-05-2021 11:55:08

83. Bu konu : ” Silikon Vadisi ve MSM’nin beyin yıkama ve sansürüne yeterince sahip oldum. Tüm görüşlerin hayatta kalmasına ve gelişmesine izin veren, sağlıklı tartışmanın ve tüm görüşlerin hoş görüldüğü bir sosyal medya sitesi olsaydı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 332

84. Antalya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun 07-05-2021 05:35:17

85. Muş merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:48:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link