Saldırı altındayız!

İngilizce konuşan biri değilim, şunu söylemeden önce çok üzgünüm:

İlk önce ilk şey..bu uzun bir süre ‘canlı’ olmayacak, eminim silinmeden önce!

Çocuklar ve nina burada, çok üzgünüm ama yasaklandığım ve bu sub’a ‘bağlı’ olduğum için gölge birçok ‘abone’ tarafından yasaklandığı ve sesi kapatıldığı için burada açıklama yapma ihtiyacı hissediyorum! Ve başka bir sosyal medya biçimim yok… bu kadar canlandırıcı/ya da mutlu olan? (Bilmiyorum) Bahsedilen platformlardan burada yayınlanan tüm memleri gördükten sonra! Onlar çok ummm ‘sinir bozucu’

Bu denizaltı TPTB ve Chiñà tarafından sızdı!!Amerikalı değilim ama tüm Biden fiyaskosu beni çok büyülüyor! Bu adamın muhtemelen kendi götünü (kıçını) silmek için bilgi almak için kullandığı kulaklığa ihtiyacı olduğu açık.

Delik Avcısı olayı ve GERÇEKTEN ‘ol cam kase’ çatlamasını gösteren tüm videolar? (odada sadece o varken yaşamak inanılmaz! Bir insan nasıl mali açıdan kameraya kaydedilebilir ve medyadan haber alamaz?!!

Dediğim gibi… Amerikalı değilim, bu yüzden oradaki politikayla daha az ilgilenemiyorum, bu yüzden şu ya da bu şekilde biliyorum… ama eğer Trump’ın çocukları olsaydı (isimlerini bilir) dünya haberi olurdu! Bunu sadece buradan duyuyorum (silinmeden önce) onunla ilgili kötü olan tek şey bizdik!

Gölde tek duyduğumuz ‘amcık’ olayıydı ama burada Hunter Biden, akraba/kuzen hakkında hiçbir şey duymuyoruz! Ve yong’un kafalarını el yordamıyla koklayan ve koklayan çocukla ilgili hiçbir şey yok!

Afedersiniz. Elbette bu yakında olacak. Sadece oradaki insanların bu mierdanın farkına varmasına izin vermek istiyorum (bok)

Author

17 Comments

1. Aksaray merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 15-08-2021 18:50:47

2. Bu konu : ” Silindikçe tekrar paylaşmaya devam edeceğim! ” çok güzel. Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 215

3. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Kastamonu dan kimler var. Silindikçe tekrar paylaşmaya devam edeceğim! . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 48

5. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Muş merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 09:08:43

7. Kırıkkale merkezden ben ziya. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-08-2021 12:49:37

8. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Silindikçe tekrar paylaşmaya devam edeceğim! . Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 176

9. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 31-08-2021 18:12:57

10. Kocaeli merkezden ben ziya. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım 06-09-2021 09:23:31

11. Denizli merkezden ben emin. Selamlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-09-2021 03:31:14

12. Mardin merkezden ben banu. Selamlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-09-2021 03:57:30

13. Bu konu : ” Silindikçe tekrar paylaşmaya devam edeceğim! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 341

14. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

15. Artvin dan kimler var. Silindikçe tekrar paylaşmaya devam edeceğim! . selamun aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 432

16. Kocaeli dan kimler var. Silindikçe tekrar paylaşmaya devam edeceğim! . selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 462

Write A Comment