Kategoriler
Genel

Şiller, Partinin Herhangi Bir Sözünün Saçma Olduğuna İnanmanızı İstiyor. Gerçek şu ki, Demokrat Parti Beyaz İnsanların Soykırımına Doğru Hareket Ediyor

Stanton gazetesi, Ruanda soykırımından kısa bir süre sonra 1996 yılında Dışişleri Bakanlığı’nda sunuldu, ancak Holokost, Kamboçya soykırımı ve diğer soykırımlardaki süreçleri de analiz etti. Önerilen önleyici tedbirler, Amerika Birleşik Devletleri, ulusal hükümetler ve Birleşmiş Milletler’in diğer hükümetleri uygulayabileceği veya etkileyebileceği tedbirlerdir.

1 Sınıflandırma
İnsanlar “onlar ve biz” olarak ikiye ayrılır.

2 Sembolizasyon
“Nefretle birleştirildiğinde, pariah gruplarının isteksiz üyelerine semboller zorlanabilir…”

3 Ayrımcılık
“Yasa ya da kültürel güç, grupları tam medeni haklardan hariç tutuyor: ayrımcılık ya da ayrımcılık yasaları, oy haklarının reddi”.

4 İnsanlıktan Çıkarma
“Bir grup diğer grubun insanlığını inkar ediyor. Üyeleri hayvanlar, haşarat, böcekler veya hastalıklarla eşittir. ”

5 Organizasyon
“Soykırım daima örgütlüdür… Özel ordu birimleri veya milisler genellikle eğitilir ve silahlandırılır…”

6 Polarizasyon
“Nefret grupları kutuplaşan propaganda yayınlıyor…”

7 Hazırlık
“Toplu öldürme planlanıyor. Mağdurlar etnik veya dini kimlikleri nedeniyle tanımlanıyor ve ayrılıyor… ”

8 Zulüm
“Kamulaştırma, zorla yer değiştirme, gettolar, toplama kampları”.

9 İmha
“Katillere“ imha ”çünkü kurbanlarının tamamen insan olduğuna inanmıyorlar”.

10 Reddi
“Failler… herhangi bir suç işlediklerini inkar ediyorlar…”

en.wikipedia.org/wiki/Eight_stages_of_genocide

Bunun doğrusal bir süreç olmadığını belirtmek önemlidir. Daha sonraki aşamalardan önce daha önceki aşamalar kullanılmalıdır, ancak tüm aşamalar tüm süreç boyunca çalışmaya devam eder.

https://www.investmentwatchblog.com/genocide-if-you-believe-dems-want-anything-else-think-again/

“Şiller, Partinin Herhangi Bir Sözünün Saçma Olduğuna İnanmanızı İstiyor. Gerçek şu ki, Demokrat Parti Beyaz İnsanların Soykırımına Doğru Hareket Ediyor” için 10 yanıt

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-06-2020 11:47:51

Hatay merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 06:16:32

Uşak merkezden ben banu. Selamlar siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-07-2020 14:49:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir