Cildinizdeki lanet olası lime hastalığı sizi aptallar. O kadar çok aptalca gönderi var ki, bu konuda yıllardır tam anlamıyla yazılar yazıyorum ve gerçek ya da akran incelemesinden geçmiş bilgiler içermeyen lanet aptallar çılgın teoriler sunuyorlar.

Dürüst olmak gerekirse, ipliksi borrelial dermatit / morgellon hastalarını, siyah solucanlara vb. İnanan sanrısal nanoteknolojik robot gerizekalılar olarak değerlendirmek için yapılan bir çaba olduğu çok açık.

Kelimenin tam anlamıyla, artık yapamam, bu benim son morgellon gönderim ve BİR KAVRAMI BİLE DEĞİL. Pes ediyorum.

Borrelia burgdorferi, morgellon / filamentöz borelyal dermatitin nedenidir.

Borrelia spiroketleri, keratinositleri (keratin yapan hücreler), fibroblastları (kolajen yapan hücreler) ve melanositleri (pigmentasyon oluşturan hücreler) pigmentasyonlu Keratin-kolajen filamentleri oluşturmak için aktive eder.

Bu bir komplo değil, ama ne yazık ki birisi bunun bir komplo olarak kalmasını istiyor.

TL; DR: Dürüst olmak gerekirse pes ediyorum, hiçbirinizin bundan acı çekmemesi için dua ediyorum (asla sahip olmadım, bir araştırmacıyım, hepiniz bana geri zekalıyım) ve sonra sanrısal bir aptal gibi davranın çünkü sen bilim nano botlar ve siyah solucanlar hakkında kahrolası bir gizem değildi.

Cidden, yıllardır bu abonelikteyim ve gerçek kullanıcılara:

Gerçek kullanıcıların peşinden gitmek için hedeflenmiş bir çaba var, nanobotlar, covid, siyah solucanlar vb. İle ilgili 4-5 morgellon gönderisi gibi bir neden yok. BUNUN 3 YIL ÖNCE BİR KUTSALLIK OLMADIĞI YAYINLANMIŞTIR.

Bu boku 3 yıldan fazladır çalışıyorum, ama bilirsin, git bu konuda hiçbir şey bilmeyen geri zekalılara inan.

Buradaki herhangi bir gerçek beyin için: Lyme hastalığı / Morgellonlar, spiroketleri barındıran Melanozomlar nedeniyle tekrarlanan bir enfeksiyon oranına sahiptir.

Bu noktanın ötesinde pes ediyorum, bu topluluk yapılır, gerçek içerikler gönderenler lanet moronlar tarafından hedef alınır.

Author

7 Comments

1. Tokat merkezden ben gaye. Selam paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 01:02:14

2. Samsun dan kimler var. Şimdi açık: Birisi ipliksi borrelial dermatitin bir nedenden ötürü sanrısal bir bozukluk olarak görülmesini istiyor. . selam arkadaşlar sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 467

3. Yalova dan kimler var. Şimdi açık: Birisi ipliksi borrelial dermatitin bir nedenden ötürü sanrısal bir bozukluk olarak görülmesini istiyor. . Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, şukuladım , gaye – 164

4. Kocaeli dan kimler var. Şimdi açık: Birisi ipliksi borrelial dermatitin bir nedenden ötürü sanrısal bir bozukluk olarak görülmesini istiyor. . Selam herkese sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 444

5. Amasya merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 09-04-2021 05:41:00

6. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun

7. Bu konu : ” Şimdi açık: Birisi ipliksi borrelial dermatitin bir nedenden ötürü sanrısal bir bozukluk olarak görülmesini istiyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 257

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link