Klarna, Afterpay, Affirm, Citi Flexpay – aniden kredi kontrolü olmadan, küçük şeyler için bile ödeme yapmayı erteleyebiliriz. Paranız kısıtlıyken beklenmedik birkaç yüz dolar harcamanız gerektiğinde çok cezbedicidir, ancak bunu düzenli olarak yapıyorsanız, aylık olarak borcunuzun kaydını kaybetmek çok kolaydır.

Ben bir ekonomist değilim, ancak kredi çeki olmayan kredilerin bu devralımı, öğrenci kredisi borcundaki duraklama ve bağışlanma olasılığının yanı sıra düşük ücretler için boktan işlere geri dönmeyi reddeden işçilerle mükemmel bir şekilde örtüşüyor.

Tarihsel olarak geleceğimize bakmamız gerektiği gibi bakmıyoruz. Bu küçük ödemeler çok hızlı bir şekilde kontrolden çıkacak ve birçok insan perişan olacak – özellikle de öğrenci kredisi affı ödemeler Şubat ayında devam etmeden önce gerçekleşmezse.

İnsanları öyle ya da böyle borç içinde tutun, ışıkları açık tutmak için değerlerinden daha azına işe dönmeye zorlayın.

…Fuhgedaboutit1 tarafından gönderildi
[comments]

45 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-08-2021 14:31:29

2. Tekirdağ dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Selam siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 300

3. Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , emin – 370

4. Aksaray merkezden ben ali. Selam sayfanız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2021 14:39:10

5. Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 296

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 200

7. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 14:40:41

8. Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, şukuladım , ziya – 323

9. Aksaray dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 233

10. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım 09-08-2021 14:42:48

11. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. İzmir dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Selam herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 480

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 482

14. Muş dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Selamlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 482

15. Selam herkese siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım

16. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

17. Selamlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. Antalya dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Merhabalar siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 476

19. Giresun dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Merhaba web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 324

20. Ağrı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 09-08-2021 15:03:08

21. Şanlıurfa merkezden ben . Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 09-08-2021 15:04:19

22. Slm web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 71

24. Ankara merkezden ben ali. Selamlar paylaşım yeminle çok iyi, şukuladım 09-08-2021 15:17:16

25. Eskişehir dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Selam web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 471

26. Kırşehir dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Merhabalar web siten valla güzel, teraziye tıkladım , hatice – 326

27. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-08-2021 15:23:48

28. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 217

30. Trabzon dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Slm sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 95

31. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

32. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

33. Sivas dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 262

34. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

35. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

36. Kırıkkale dan kimler var. Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede . Mrb sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun , ali – 12

37. Niğde merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 01-09-2021 18:32:32

38. Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 470

39. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 09-09-2021 07:20:10

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. Selam paylaşım cidden çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 34

42. Bu konu : ” Şimdi al-sonra öde her yerde, görünüşe göre bir gecede ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, şukuladım , Aylin – 109

Write A Comment