Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar.

Cumhuriyetçilerin çoğu 60’ların sonlarında veya 70’lerin başlarında ve daha sonra Nixon suçlandığında 20’li ve 30’lu yaşlardaydı.

Suçlarından yargılanmak yerine, yeni atanan Başkan Gerald Ford tarafından affedildi. Bu af, o zamanlar genç yetişkinler için çok önemliydi. Bu, siyasete ilk yetişkin bakışlarıydı. Birçoğu şimdiye kadar güçlü siyasi görüşler oluşturmaya başlamıştı ve doğrudan watergate skandalıyla şekillenmişti. Tüm bu olay, büyük olasılıkla, o kuşağın yetişkinlerinin çoğunun siyaset hakkında kendi güçlü fikirlerine sahip olduğu ilk seferdi. Önlerindeki nesil, Ford’un onu affetmesini sağlayarak savaştıkları her şeyde Nixon’a ücretsiz geçiş izni verirken oturup izlemek zorunda kaldılar.

Burada kendilerine de aynı şeyin olmasını istemiyorlar. Trump’a affedilme yeteneği vermeyecekler. Başkanlığı kaybetmesini izleyene kadar Trump’ın kalmasına izin veriyorlar ve ardından affedilme ihtimali olmadan ona zulmetiyorlar.

Gerçekte olan bu değilse, o zaman yeniden seçimi kaybederse oynayacakları “aslında bu hikayenin kahramanlarıydı” kartı – şimdi çağırıyor. “Şimdi arıyorum” desem yine de sayılır mı, ama teknik olarak iki farklı şey olabilir / oluyor dedim? Ya da olayların adil olmasını “çağırmak” istiyorsam yalnızca tek bir sonuç mu seçebilirim?

“Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar.” üzerine 17 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-09-2020 16:55:40

2. Muğla merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:57

3. Malatya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, face de paylaştım 07-10-2020 15:09:11

4. Bartın dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 401

5. Erzurum dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım , Emine – 227

Yorum yapın