Cumhuriyetçilerin çoğu 60’ların sonlarında veya 70’lerin başlarında ve daha sonra Nixon suçlandığında 20’li ve 30’lu yaşlardaydı.

Suçlarından yargılanmak yerine, yeni atanan Başkan Gerald Ford tarafından affedildi. Bu af, o zamanlar genç yetişkinler için çok önemliydi. Bu, siyasete ilk yetişkin bakışlarıydı. Birçoğu şimdiye kadar güçlü siyasi görüşler oluşturmaya başlamıştı ve doğrudan watergate skandalıyla şekillenmişti. Tüm bu olay, büyük olasılıkla, o kuşağın yetişkinlerinin çoğunun siyaset hakkında kendi güçlü fikirlerine sahip olduğu ilk seferdi. Önlerindeki nesil, Ford’un onu affetmesini sağlayarak savaştıkları her şeyde Nixon’a ücretsiz geçiş izni verirken oturup izlemek zorunda kaldılar.

Burada kendilerine de aynı şeyin olmasını istemiyorlar. Trump’a affedilme yeteneği vermeyecekler. Başkanlığı kaybetmesini izleyene kadar Trump’ın kalmasına izin veriyorlar ve ardından affedilme ihtimali olmadan ona zulmetiyorlar.

Gerçekte olan bu değilse, o zaman yeniden seçimi kaybederse oynayacakları “aslında bu hikayenin kahramanlarıydı” kartı – şimdi çağırıyor. “Şimdi arıyorum” desem yine de sayılır mı, ama teknik olarak iki farklı şey olabilir / oluyor dedim? Ya da olayların adil olmasını “çağırmak” istiyorsam yalnızca tek bir sonuç mu seçebilirim?

Author

94 Comments

1. Yozgat merkezden ben ziya. Mrb web siten valla çok iyi, tebrikler 16-08-2020 11:43:00

2. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, teşekkürler

3. Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Merhabalar siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

5. Selamlar siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

6. Tokat merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun 21-08-2020 13:10:44

7. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Denizli merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 28-08-2020 18:28:29

9. Hatay merkezden ben Emine. Selam sayfan gerçekten hayran edici, şukuladım 09-09-2020 07:04:04

10. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-09-2020 16:55:40

11. Tunceli merkezden ben banu. Slm web siten valla çok iyi, tebrikler 02-10-2020 10:10:09

12. Muğla merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:57

13. Malatya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, face de paylaştım 07-10-2020 15:09:11

14. Bartın dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 401

15. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun

16. Erzurum dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım , Emine – 227

17. Mersin dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 104

18. Elazığ merkezden ben . Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-11-2020 06:16:19

19. Erzurum dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 478

20. Yozgat merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 13-11-2020 18:42:33

21. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

22. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

23. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 181

24. Ankara merkezden ben Emine. Selam siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 25-11-2020 17:26:46

25. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 260

26. Şırnak dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Selamlar web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 381

27. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

28. Selamın aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

29. Denizli dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 213

30. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

31. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 310

32. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

33. Şırnak dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , memo – 113

34. Giresun dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Slm paylaşımınız inan ki iyi, teraziye tıkladım , ali – 70

35. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 215

36. Kocaeli dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 210

37. Giresun merkezden ben emin. Slm paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler 11-01-2021 21:46:48

38. Merhaba herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun

39. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun , Hasan – 381

40. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 262

42. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 396

43. Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

44. Osmaniye merkezden ben ali. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, şukuladım 11-02-2021 01:52:23

45. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 154

46. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 476

47. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım

48. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

49. Nevşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 25-02-2021 22:30:08

50. Van merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, sağolun 26-02-2021 03:30:37

51. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 214

52. Osmaniye merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran edici, saolun 05-03-2021 02:15:33

53. Aksaray dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 284

54. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, facebookta paylaştım , – 491

55. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

56. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten harbiden çok güzel, sağolun

57. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım

58. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

59. Kahramanmaraş dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . selamun aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 454

60. Denizli merkezden ben emin. Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 07:53:34

61. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, saolun

62. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun

63. Elazığ dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 198

64. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb sayfa gerçekten güzel, şukuladım 15-04-2021 07:25:36

65. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-04-2021 05:26:10

66. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

67. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, saolun

68. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 15:51:52

69. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-05-2021 04:08:03

70. Kırşehir merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 15-05-2021 03:05:18

71. Ordu merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, şukuladım 20-05-2021 04:18:19

72. elif yılmaz Reply

Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

73. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın süper ötesi güzel, tebrikler 26-05-2021 14:29:55

74. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, linkedinde paylaştım

75. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 04-06-2021 12:18:10

76. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 129

77. Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 14-06-2021 14:47:40

78. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

79. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 351

80. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun , ziya – 277

81. Siirt merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 04-07-2021 16:24:31

82. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, sağolun 06-07-2021 17:48:34

83. Niğde merkezden ben banu. Selamlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-07-2021 02:54:55

84. Adana dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 319

85. Batman dan kimler var. Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. . Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 83

86. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

87. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 264

88. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 477

89. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

90. Bu konu : ” Şimdi arıyorum. Cumhuriyetçi liderler, Nixon’un ne zaman görevden alındığını tekrardan anlamamak için sadece koz karşısında hareket etmekten vazgeçiyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 88

91. Bitlis merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 31-07-2021 12:02:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link