Birçoğumuzun bu denizaltıdan geri adım atma zamanı geldi

Pek çok sert Q sadık ve hatta sadece onu desteklemek için değil (eğer bu senin işin buysa) ama sen biden istemediğin için (bu benim) bir çok sert Q sadık için zihinsel olarak uzun bir vergi savaşı oldu. Bence hangi tarafa düşersen, bu şeylerin umuduna sıkıca sarıldın demektir. Gerçekte ise hiçbir şey olmuyor. Ama bu her iki yönde de geçerli. Kötü şeyler de genellikle olmaz. Hepimizin kafamızda burada bulunarak dünyanın gerçek bir uğursuz fantezisi var. Doğru olup olmaması sorun değil. Birey olarak yapabileceğiniz pek bir şey yok, bu yüzden şimdi yaşamaya odaklanın ve “hiçbir şeyin” olmasını beklemeye devam edin. Bu aşağılık herifler, sadece Çin’in korona göndermiş olabileceğinden emin olmak için para istiyorlar ama bu dünyayı ele geçirmek mi, yoksa ekonomik olarak üstümüze geri dönmek mi? Çin’e ait olmak istediğimi söylemiyorum ama yine de her şey parayla ilgili. Ülkemizi ele geçirmek için işgal etmemek. Dışarı çıkın ve biraz çam ağaçlarını koklayın ya da kuzeye gidin ve gerçek yıldızları görün. İyi ve kötü iyinin doğal savaşında her zaman galip geleceğine ve sadece kabalın devrilmediği için sonsuza kadar devam edebilecekleri anlamına gelmediğine inanın. Endişelendiğin buysa.

Günün 24 saati burada olmak, dünyanın tüm sorunlarını çözmek için o büyülü gönderiyi beklemek iyi değil. Burada “gerçek” haberlerin kaynağında olduğumuzu düşünseniz bile hiçbir haber gerçek değil. Birey olun. Karını sev. Çocuklarınızla, kardeşlerinizle veya arkadaşlarınızla bir şeyler yapın.

Author

14 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum . Selam sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 405

2. Malatya dan kimler var. Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum . Selam bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 378

3. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-01-2021 20:02:26

4. Bursa dan kimler var. Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum . Mrb sayfa inanki iyi, şukuladım , ali – 418

5. Çorum dan kimler var. Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum . selam arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 322

6. Tunceli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 02-02-2021 01:23:00

7. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, saolun

8. Bu konu : ” Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 26

9. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 39

11. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 212

13. Aksaray dan kimler var. Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 428

14. Bu konu : ” Şimdi bir çok insanın geri adım atması gerektiğini düşünüyorum ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz güzel, şukuladım , hatice – 227

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link