Bu alt gruptaki insanların büyük bir kısmı bunun politize olmasından nefret ediyor ve ufo’lar hakkında konuşabileceğimiz günleri özlüyor. Ayrıca biraz fazla muhafazakar olduğuna inanıyorum, ama maalesef içinde olduğumuz gerçek bu. elit sınıfın bizi evlerimize kilitlemek, bizi aşılamaya zorlamak ve bedenlerimizi genetik olarak değiştirmek, aşıları bizim üzerimizde test etmek ve içeri girmek için bir temas izleme uygulamasına ihtiyacımız olana kadar her seferinde bir özgürlüğü ortadan kaldırmak için küresel bir ele geçirme Çin gibi kendi evimiz veya şimdi Londra.

Kırmaktan nefret ediyorum ama şu anda halkı uyandırmak için ihtiyacımız olan şey bu. Solda veya sağda, tüm hükümet yozlaşmış ve proje kilidi ve gündem 30 dahil planlarının ifşa edilmesi gerekiyor.

… machomatt tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim . Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 108

2. Kayseri dan kimler var. Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim . Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 132

3. Çorum merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 23-01-2021 04:19:16

4. Balıkesir merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 23-01-2021 04:45:15

5. Kırşehir dan kimler var. Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 69

6. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 05-02-2021 15:20:20

7. Eskişehir dan kimler var. Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim . Slm sayfan valla çok güzel, teşekkürler , – 3

8. Trabzon dan kimler var. Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 87

9. Sivas merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-02-2021 04:47:56

10. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam siteniz inanki iyi, teşekkürler 28-02-2021 12:53:56

11. Sinop dan kimler var. Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim . Merhaba herkese sayfanız valla güzel, tebrikler , ziya – 19

12. Bu konu : ” Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim ” çok güzel. Slm siten vallaha hayran edici, saolun , Hasan – 56

13. Selam web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım

14. Bu konu : ” Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 37

15. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-03-2021 05:56:43

16. Edirne dan kimler var. Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 227

17. Bu konu : ” Şimdi bu denizaltı hakkındaki düşüncelerim ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , gaye – 317

18. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım

19. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link