https://finance.yahoo.com/news/u-food-suppliers-having-trouble-183524384.html

“(Bloomberg) — ABD’nin en büyük gıda dağıtımcılarından bazıları, işçi eksikliği tedarik zinciri üzerinde baskı oluşturduğundan siparişleri yerine getirmekte zorluk yaşadıklarını bildiriyor.

Kuzey Amerika’nın en büyük toptan gıda dağıtımcısı olan Sysco Corp., talebin kapasiteyi aştığı bazı bölgelerde müşterilerini geri çeviriyor.

Verilere göre, Temmuz ayında tedarikçilerin müşterilerden gelen siparişleri sınırlandırma veya üst sınır koyma oranı Ocak ayına göre iki katından fazlaydı.”

https://news.yahoo.com/grocery-chain-says-receiving-just-110230114.html

WSJ’ye verdiği demeçte, “Bir bakkal zinciri olan Rouses Markets, son haftalarda raflarını stoklamak için mücadele etti.

CEO Donny Rouse, siparişlerinin bazen sadece %40’ını tedarikçilerden aldığını söyledi.”

https://twitter.com/WSJ/status/1429552719824625666?t=xaBhpODIT9myVRNmE2L9sQ&s=19

46 Comments

1. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, teşekkürler 25-08-2021 18:24:56

2. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selam sayfan harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 171

3. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 82

4. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-08-2021 19:04:10

5. Trabzon dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . selamun aleyküm siten inanki mükemmel, teşekkürler , memo – 455

6. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 355

7. Hakkari dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Mrb siteniz süper ötesi hayran edici, saolun , gaye – 247

8. Elazığ dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 392

9. Slm sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım

10. Artvin merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz valla iyi, şukuladım 25-08-2021 19:04:14

11. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selam herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 2

12. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

13. Batman dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 184

14. Bayburt merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız valla hayran edici, linkedinde paylaştım 25-08-2021 19:04:57

15. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 88

16. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 93

17. Kayseri merkezden ben ali. Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-08-2021 23:25:09

18. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , emin – 68

19. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 447

20. Nevşehir dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 106

21. Ankara dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 49

22. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 267

24. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 179

25. Şırnak dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 259

26. Burdur dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 153

27. Nevşehir dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 238

28. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 05-09-2021 18:28:00

29. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 394

30. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki iyi, face de paylaştım , ziya – 109

31. İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2021 18:37:31

32. Samsun dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 168

33. Bu konu : ” Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 366

34. Adana merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun 17-09-2021 03:20:41

35. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

36. Ordu merkezden ben Emine. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 18-09-2021 01:25:35

37. Çankırı dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 8

38. Edirne dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , banu – 349

39. Siirt dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Merhabalar web siten ciddiyim iyi, şukuladım , Hasan – 283

40. Antalya dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Mrb sayfa gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 153

41. Bayburt dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Mrb siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 261

42. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım 24-09-2021 16:43:59

43. Ağrı dan kimler var. Şimdi bu kaldıraç. Süpermarketler yiyecek bulamıyor . Selamlar sayfa inanki güzel, şukuladım , Hasan – 155

44. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan harbiden iyi, sağolun 27-09-2021 04:41:17

Write A Comment