Örneğin AB, 2012’de yalnızca üst düzey yöneticilere yönelik bir pandemik çizgi romanla çıktı. Arsa, şu anda olanlarla neredeyse aynı.

Sonlara doğru şöyle yazıyor: “Bu şekilde yaratılan korku, uluslararası teknik örgütlerin yönlendirmesi altında küresel bir tepkiyi tetikleyen kullanılabilir.

Tüm çizgi romanı AB web sitesinden indirebilirsiniz:

https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/4cc2ea93-d003-417e-9294-1103a6ee877d

Elit, bu mevcut planemia için birçok uygulama çalışması yaptı.

İşte Dünya Bankası’nın 2017’de söyledikleri:

Dünya Bankası Grubu, politika yapıcılar arasında pandemiye hazırlıklı olma konusunda bilinçli bir tartışmayı tetiklemek amacıyla bir hastalık salgını senaryosunu simüle etmek üzere tasarlanan ilk pandemik simülasyon alıştırmaları serisini yürütmek için Bill ve Melinda Gates Vakfı ile birlikte çalışıyor. Başkan Jim Yong Kim, Bill Gates ve Almanya Şansölyesi Angela Merkel, Ocak 2017’de Davos’ta yapılacak bir sonraki Dünya Ekonomik Forumu’nda ve Temmuz 2017’deki G20 Liderler toplantısında hazır bulunacak, AB ve G20 liderleri ortaklaşa pandemi hazırlık simülasyon tatbikatları yürütecek. devlet ve hükümet başkanları ve özel sektör yöneticileri.

https://blogs.worldbank.org/health/pandemic-simulations-preparing-catastrophe-we-hope-will-never-happen

Resmi Xinhua haber sitesine göre Çinliler gemide görünüyor:

Reel ekonomiler üzerindeki muazzam etki ve birbirine bağımlı güçlü küresel finansal sistem, küreselleşmiş bir ekonominin kurtarılmasını bu sefer daha da güçlü bir küresel işbirliğini gerektiriyor.

MI6 kaynakları şimdi diyor ki: Engeller [to the start of the new financial system] DSÖ, küresel bir hastalık tarafından tetiklenen bu toplam nüfus kontrolünün hibrit sistemini bastırmaya çalıştığında, savaş eylemleri ve vatana ihanettir.

34 Comments

1. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Merhaba siten vallaha güzel, şukuladım , ali – 61

2. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, saolun , doruk – 200

3. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 189

4. Denizli merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 12-07-2021 20:18:33

5. Hatay dan kimler var. Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. . selamun aleyküm paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 233

6. Mrb siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

7. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 201

8. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 336

9. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 119

10. Rize dan kimler var. Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. . Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 228

11. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-07-2021 07:31:50

12. Kars dan kimler var. Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 234

13. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım 25-07-2021 05:24:36

14. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-07-2021 17:39:29

15. Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 85

17. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 442

18. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 134

19. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Slm siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 05-08-2021 17:52:34

20. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Selam web siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 409

21. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 455

22. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, sağolun 17-08-2021 01:48:55

23. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun 18-08-2021 20:53:42

24. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 103

25. Konya dan kimler var. Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. . selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, saolun , Hasan – 338

26. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , mehmet – 496

27. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 45

28. Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Aydın dan kimler var. Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, sağolun , gaye – 476

30. Kırşehir merkezden ben doruk. Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler 15-09-2021 18:13:36

31. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 272

32. Muş merkezden ben banu. Mrb paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 23-09-2021 00:49:40

33. Bu konu : ” Şimdi bu sözde pandeminin çok önceden planlandığına dair sayısız gösterge var. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 318

Write A Comment