Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı?

OP’nin profiline baktığınızda, yorumlarının% 99’unun gerçek bir sebep olmaksızın ezici bir çoğunlukla tartışmacı olmasını seviyorum.

Buradaki komplo gerçekten aşağıya iniyor: OP A) sadece bir dangalak mı yoksa B) ücretli bir trol … cevap? Kimin umurunda, OP douchebag her iki şekilde lol

“Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı?” üzerine 12 yorum

1. Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 07-02-2021 03:21:59

2. Bu konu : ” Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , – 5

3. Bu konu : ” Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı? ” çok güzel. Mrb sayfa valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 132

4. Antalya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 16:21:08

5. Batman dan kimler var. Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı? . selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 409

6. Bu konu : ” Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 354

7. Hakkari dan kimler var. Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı? . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 51

8. Bu konu : ” Şimdi burası sadece ırkçı / koz tapınması mı? ” çok güzel. Mrb web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 431

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link