Propaganda makinesi her zamanki gibi yine iş başında. Covid vakalarının her gün iki katına çıkmasıyla övünüyorlar, bu sefer vakaları yaş gruplarına göre ayırıyorlar. Tabii ki 0-19 yaş en yüksek rakamlar ve ardından ‘çocuklarınıza aşı yaptırmanız şiddetle tavsiye edilir’ mesajı geliyor.

Maske gerekli değildi, ancak başlangıçta tavsiye edildi. O zaman maske gerekliydi. aşı önerildi….

Author

69 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . selamun aleyküm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 428

2. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 205

3. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 456

4. Şırnak merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 18:33:44

5. Düzce merkezden ben emin. Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-07-2021 18:34:31

6. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler

7. Burdur dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 185

8. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 29-07-2021 18:35:43

9. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 43

10. Sakarya dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 292

11. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 431

12. Bartın dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, sağolun , memo – 45

13. Uşak dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 422

14. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Merhabalar sayfanız yeminle çok güzel, saolun , Gürbüz – 254

15. Amasya dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Merhabalar paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 54

16. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 42

17. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

18. Bursa dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selamlar siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 456

19. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, saolun , doruk – 409

20. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, tebrikler

21. Merhabalar paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım

22. İzmir dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 341

23. Adana merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 29-07-2021 18:49:04

24. Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

25. Osmaniye dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 302

26. Batman dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 138

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 411

28. Bartın dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 167

29. Antalya merkezden ben banu. Mrb siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler 29-07-2021 18:59:54

30. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 115

31. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım cidden güzel, teşekkürler 29-07-2021 19:02:17

32. Iğdır dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 465

33. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Mrb paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 59

34. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 167

35. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

36. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 392

37. Kırşehir dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 273

38. Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

39. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım , ali – 239

40. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 8

41. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 253

42. Çankırı dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 89

43. Kütahya dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, saolun , hatice – 69

44. Elazığ dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Mrb web siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 207

45. Uşak merkezden ben mehmet. Mrb sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 00:55:48

46. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , Hasan – 76

47. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 283

48. Bingöl merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 01-08-2021 21:36:10

49. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler , gaye – 435

50. Muğla dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Slm sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 14

51. Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 06-08-2021 20:00:30

52. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, face de paylaştım

53. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Mrb sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-08-2021 02:40:11

54. Kırıkkale dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 221

55. Ordu dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , – 450

56. Kütahya merkezden ben . Mrb web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-08-2021 13:33:35

57. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 233

58. Kahramanmaraş dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , hatice – 335

59. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 495

61. Uşak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-08-2021 15:25:19

62. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, sağolun 30-08-2021 19:24:47

63. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, sağolun , – 349

64. Bu konu : ” Şimdi çocukların peşindeler… ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 121

65. Giresun dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 147

66. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 16-09-2021 18:55:21

67. Kırklareli dan kimler var. Şimdi çocukların peşindeler… . Slm sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler , – 411

68. Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, sağolun 24-09-2021 19:21:20

Write A Comment