Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha)

Mouthy Buddha’nın videolarından herhangi birini gördüyseniz, muhtemelen yapımlarında ne kadar zaman ve özen gösterildiğini biliyorsunuzdur. Youtuberların en son toplu olarak iptal edilmesiyle, Patreon’a (veya abonelik yıldızına) kaydolmaya karar verdim. Halkımızın etrafında toplanıp bir mesaj gönderelim. Ayda bir dolar yeterlidir ve daha fazlasını karşılayabiliyorsanız, daha da iyidir. Bunu herkes için kazanmaya çevirelim. Doğru şeyi yapmak için büyük teknoloji şirketlerine güvenmemeliyiz, desteğimizi doğrudan göstermeliyiz. ŞİMDİ BAĞIŞ YAP! Desteğinizi gösterin! İlham almak! Şimdi kendi kanalınızı başlatın ve harika içerikler oluşturan insanları desteklemek için zorlayın! Sizleri çok seviyorum çocuklar;)

“Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha)” üzerine 47 yorum

1. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selam siten inanki güzel, teraziye tıkladım , ziya – 361

2. Artvin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-10-2020 15:11:33

3. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , – 431

4. Afyon dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 291

5. Amasya dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 327

6. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım , ali – 498

7. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 78

8. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 264

9. Malatya dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Selamlar sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 159

10. Adıyaman merkezden ben memo. Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 16-10-2020 19:26:00

11. Burdur merkezden ben banu. Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-10-2020 19:26:10

12. Balıkesir dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 301

13. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 294

14. Uşak merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 16-10-2020 19:26:31

15. Van dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 482

16. Amasya dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . selamun aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 105

17. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler , ziya – 286

18. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 315

19. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 329

20. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 454

21. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Hasan – 215

22. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 358

23. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 222

24. Kütahya dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, saolun , emin – 280

25. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım , memo – 225

26. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 71

27. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım 16-10-2020 19:29:36

28. Ardahan dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , Aylin – 387

29. Malatya dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 125

30. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 16-10-2020 21:18:59

31. Bayburt dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Mrb web siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , ahmet – 9

32. Şırnak dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Slm sayfanız harbiden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 192

33. Uşak dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . Merhaba paylaşım yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 245

34. Bu konu : ” Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 201

35. Gaziantep dan kimler var. Şimdi desteğini gösterme zamanı (Mouthy Buddha) . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 195

Yorum yapın