Hepiniz kandırılıyorsunuz. Hepiniz aptalsınız. Komşunuzdan gerçekten nefret ediyor musunuz? Hayır tabii değil! Farklı bir ırk gördüğünüzde, medyanın size hissetmeniz gerektiğini söylediği nefreti hissediyor musunuz? Hayır tabii değil! Tüm ırkları Tanrı yarattı ve bizi birbirimizle savaşmaya zorlamadı. Bütün çocuklarını sever.

Plan her zaman sizi bölmek oldu. Benzin istasyonunda ya da bakkalda gördüğünüz adamdan nefret etmiyorsunuz. Sizi karşı karşıya getirdikleri insanlar, sizin komşularınızdır. Evet, dışarıda kesinlikle aptallar ve düşmanlık edenler var, ama çoğumuz aynı lanet şeyin komşumuzla dostça olmasını istiyoruz. Aile istiyoruz, başarı istiyoruz, sevmek ve arkadaş edinmek istiyoruz ve çocuklarımız için en iyisini istiyoruz. İstatistiklere girmiyorum, ama tahminimce ülke vatandaşlarının% 95’i az önce listelediğim şeylerin çoğunu istiyor. Medyanın size söylediği gibi komşunuzu aşağı itmek istemezsiniz. Ona yardım etmek istiyorsun. Bu ülkedeki her ırktan, çoğu insan komşularına karşı iyi olmayı arzular.

Söylesene, yaklaşık on yıl önce komşuna karşı bu kadar endişe duydun mu?

Ülkemiz, sizi kontrol edebilmeleri için sizi bölmek isteyen aristokratlar tarafından yönetiliyor. Birbirimiz için bu kadar endişeliysek, onların ne yaptıklarını görmek bizim için biraz zor.

Düzenleme: dilbilgisi

gönderen … WasteGuest4
[comments]

Author

19 Comments

1. Samsun dan kimler var. Şimdi Durun ve Dinleyin! . Slm siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 247

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şimdi Durun ve Dinleyin! ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 348

3. Samsun dan kimler var. Şimdi Durun ve Dinleyin! . Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 49

4. Kars merkezden ben banu. Selamlar siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-01-2021 03:34:36

5. Bu konu : ” Şimdi Durun ve Dinleyin! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , mehmet – 356

6. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, tebrikler 23-01-2021 18:18:21

7. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 26-01-2021 08:27:56

8. Muş dan kimler var. Şimdi Durun ve Dinleyin! . Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 268

9. Kastamonu dan kimler var. Şimdi Durun ve Dinleyin! . Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, tebrikler , ziya – 272

10. Selamlar web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selam sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım 14-03-2021 02:26:14

12. Ardahan dan kimler var. Şimdi Durun ve Dinleyin! . Slm paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , hatice – 208

13. Bu konu : ” Şimdi Durun ve Dinleyin! ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 199

14. Bu konu : ” Şimdi Durun ve Dinleyin! ” çok güzel. Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 459

15. Elazığ dan kimler var. Şimdi Durun ve Dinleyin! . selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım , emin – 267

16. Bitlis merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım 04-04-2021 09:45:08

17. selamun aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link