Kahretsin şimdi ciddi olan topraklara giriyor. Obama, Amerikan hukuk kuralı olarak bildiğimiz şeye meydan okuyor, sadece siyasi bir partiye sadık olan Devlet polisi ajanlarının zorla bir “itirafı” zorladığı ve ardından siyasallaştırılmış bir hükümlü mahkum ettiği bir adama sahte suçları sabitlemememiz mahkeme ve hapse atmak. Yine de Obama korkuyor ve bunu Flynn’e YAPMAYIN’ın hukukun üstünlüğü anlayışımıza aykırı olduğunu söylüyor. Kimden bahsediyor? Bu, eski bir cumhurbaşkanı, Sovyet tarzı çerçevenin, siyasi partiye sadık devlet polisini kullanarak “bizim” hukuk kuralımız olduğunu ve dolayısıyla darbe girişiminin meşru olduğunu söyleyerek. Ama evet …. “Biz iç savaşa yönelmedik çünkü Amerikan halkı rahat yaşamlarını çok fazla sevdi.” Gönderme sabiti: darbeler ve darbe girişimleri doğası gereği komplolardır.

Author

90 Comments

1. Balıkesir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım 10-05-2020 06:29:07

2. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan valla çok iyi, saolun 10-05-2020 07:09:02

3. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 10-05-2020 07:19:18

4. Bursa merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun 10-05-2020 12:32:30

5. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

6. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. selam arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Aydın merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:20:48

10. Sakarya merkezden ben ali. Selam herkese web siten inan ki iyi, şukuladım 14-05-2020 08:20:51

11. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Kırşehir merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler 14-05-2020 10:58:48

14. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 22-05-2020 00:02:55

15. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 22-05-2020 18:22:33

16. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 30-05-2020 06:24:59

17. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

18. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

20. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Çorum merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler 29-06-2020 06:43:39

22. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

23. merhaba arkadaşlar siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

24. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 09:04:36

25. Bitlis merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2020 04:32:01

26. Elazığ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 29-07-2020 05:31:20

27. Eskişehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-08-2020 07:52:04

28. Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

29. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 09:26:09

30. Batman merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım 14-08-2020 07:43:21

31. Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 23-08-2020 01:16:14

32. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki iyi, şukuladım

33. Artvin merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 03-09-2020 16:45:21

34. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 07-09-2020 17:15:58

35. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 14:17:10

36. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 17-09-2020 08:46:22

37. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 22-09-2020 21:25:09

38. elif yılmaz Reply

Merhaba siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

39. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, sağolun

40. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 04:44:21

41. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , gaye – 360

42. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 50

43. Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım

44. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 323

45. Kırşehir dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Selam sayfan harbiden güzel, tebrikler , ahmet – 10

46. Selamlar web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

47. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. Slm sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 349

48. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, saolun , Aylin – 427

49. Mersin merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 30-12-2020 20:58:23

50. Merhaba web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Tekirdağ dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 173

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 17

53. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Erzincan dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Selamın aleyküm web siteniz cidden mükemmel, şukuladım , ali – 4

55. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Selamın aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 454

56. Kocaeli merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun 23-01-2021 14:07:38

57. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 31-01-2021 18:36:16

58. İstanbul dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Selam herkese web siten vallaha güzel, teşekkürler , ali – 321

59. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler 16-02-2021 00:07:29

60. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 188

61. Selam herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

62. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Aydın merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, sağolun 28-03-2021 05:40:12

64. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

65. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun

66. Aksaray merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-04-2021 02:57:55

67. Balıkesir dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 317

68. elif yılmaz Reply

Selam sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

69. Aydın merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun 29-04-2021 20:29:58

70. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

71. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-05-2021 06:35:04

72. Ağrı merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım 19-05-2021 10:51:45

73. Bursa merkezden ben ahmet. Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-05-2021 13:54:09

74. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , – 203

75. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 217

76. Yalova dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, saolun , banu – 463

77. Sivas dan kimler var. Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? . Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 414

78. Giresun merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-06-2021 13:42:09

79. Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

80. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım , hatice – 313

81. Bu konu : ” Şimdi eski başkanın suçlanacağını söyleyen bir başkanımız var ve eski başkanın başkanın hukukun üstünlüğü dışında olduğunu söylüyor. Bir iç savaş nasıl demlenmiyor? ” çok güzel. Slm siten inanki çok iyi, sağolun , ahmet – 285

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link