Ve belki 2050’de deney tüpü çocuklarına krizin bir şekilde nasıl kılık değiştirmiş bir lütuf olduğu öğretilecek çünkü gezegen, destekleyebileceği insan nüfusunun mutlak sınırına ulaşmıştı ve öyle ya da böyle bu trajedi gezegende yaşamın devam etmesi için gerekliydi. Tasfiye sırasında ölenlerin, doğaya yer bıraktıkları için onlara teşekkür ederek (Gürcistan kılavuz taşı referansı) bir dünya hatırası tatili olacak.

Bu arada, her şeyi yöneten gizli el, toplumu ilk etapta ölüm döşeğine götüren ruhsal ve zihinsel olarak sömürücü davranışlarda bulunmaya devam edecek. İnsanların acı çektiği kitlesel ritüel ve periyodik kurban, antik çağlardan beri olduğu gibi devam edecek.

Author

34 Comments

1. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

2. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-03-2021 19:56:57

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” ” çok güzel. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 324

4. Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Rize merkezden ben emin. Selamlar paylaşım inan ki güzel, linkedinde paylaştım 18-03-2021 06:07:46

6. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-03-2021 09:08:22

7. Kayseri merkezden ben banu. Slm web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 02-04-2021 03:17:11

8. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun

9. Çorum merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 08-04-2021 22:05:38

10. Tokat dan kimler var. Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” . Selam sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 230

11. Bu konu : ” Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 340

12. Karabük merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, face de paylaştım 24-04-2021 12:50:29

13. Adana merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, saolun 28-04-2021 15:10:42

14. Isparta merkezden ben ziya. Mrb sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-04-2021 23:12:29

15. Siirt dan kimler var. Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 128

16. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 165

17. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bingöl dan kimler var. Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 322

19. Sivas merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 17-05-2021 00:28:28

20. Ağrı merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-05-2021 13:50:29

21. Van dan kimler var. Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” . Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 104

22. Muğla dan kimler var. Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” . selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 448

23. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler

24. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

25. Yozgat merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2021 10:44:57

26. Bu konu : ” Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 176

27. Bu konu : ” Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 254

28. Bu konu : ” Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” ” çok güzel. Selam sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun , hatice – 22

29. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

30. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, sağolun 16-07-2021 23:02:38

31. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link