Ve belki 2050’de deney tüpü çocuklarına krizin bir şekilde nasıl kılık değiştirmiş bir lütuf olduğu öğretilecek çünkü gezegen, destekleyebileceği insan nüfusunun mutlak sınırına ulaşmıştı ve öyle ya da böyle bu trajedi gezegende yaşamın devam etmesi için gerekliydi. Tasfiye sırasında ölenlerin, doğaya yer bıraktıkları için onlara teşekkür ederek (Gürcistan kılavuz taşı referansı) bir dünya hatırası tatili olacak.

Bu arada, her şeyi yöneten gizli el, toplumu ilk etapta ölüm döşeğine götüren ruhsal ve zihinsel olarak sömürücü davranışlarda bulunmaya devam edecek. İnsanların acı çektiği kitlesel ritüel ve periyodik kurban, antik çağlardan beri olduğu gibi devam edecek.

Author

11 Comments

1. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

2. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-03-2021 19:56:57

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” ” çok güzel. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 324

4. Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Rize merkezden ben emin. Selamlar paylaşım inan ki güzel, linkedinde paylaştım 18-03-2021 06:07:46

6. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-03-2021 09:08:22

7. Kayseri merkezden ben banu. Slm web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 02-04-2021 03:17:11

8. Çorum merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 08-04-2021 22:05:38

9. Tokat dan kimler var. Şimdi görebiliyorum. 2040’ta bilim adamları, “COVID-19 aşılarının uygulandıkları sırada ciddi ve ölümcül uzun vadeli etkilerini tahmin edemezdi. Ne yazık ki o sırada alıcıların kronik ve çoğunlukla ölümcül komplikasyonlar geliştireceği konusunda uyaran hiçbir veri yoktu.” . Selam sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 230

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link