Bunu düşün.

Öncelikle kendi şehrinizi yağmalamanın ve yakmanın hiçbir mantıklı olmadığı gerçeğiyle başlayalım.

İkincisi, (hükümetin başladığı) çatlak salgınından önce geri dönün ve siyah insanların sahip olduğu nezaket seviyesini görebilirsiniz.

Hükümet, siyah insanları gettolara koydu ve kasıtlı olarak onları aşağılamak için onları sakladı.

Çatlak salgını sırasında hızlıca ilerleyin, şimdi her siyah adam para kazanmak için ilaç satmak istiyor, eski bir ilaç satıcısı olarak size bu çalışma hattının tüm ahlaklarınızı öldürdüğünü, ruhunuzu yok ettiğini ve sizi boş bıraktığını söyleyebilirim.

Biraz daha ileri gidersek, siyah insanlar uyuşturucu satmak, kadınları aşağılamak, çetelere katılmak vb.

Bu noktada hükümet, onlar bile bilmeden siyah toplumu yok etti ve ara sıra (her hafta olduğu gibi), günümüzde “Yarış Savaşları” dediğimiz ırksal bir bölünmeye neden olan bir konuya serpilir.

İşte çoğumuzun kaçırdığı nokta, kontrolle ilgili ırkla ilgili değil. Bu onların atlamadan itibaren planı oldu. Hepsini. Covid ve covid’in tüm bunlara bağlanma şekli basittir, herkesi karantinaya alır, onları eğlence ve insan etkileşimlerinden mahrum eder, böylece çıldırırlar ve kelimenin tam anlamıyla kenarda otururlar ve çıldırmak için bir bahane beklerler.

Böl ve fethet.

:

Artık insanlar arasında bölünmeye neden olduklarına göre, artık çok geç. Hiçbir protesto barışçıl olsun ya da olmasın yardımcı olmaz. Başarılı olması durumunda işe yaramayacak olmasının nedeni, hükümetin bugünlerde gördüğü gibi zarar vermek için protestolara kolayca insan yerleştirebilmesidir. Sudan’da bulunduğum protestolar sırasında bunun canlı olarak şahit olduğuna şahit oldum. Barışçıl bir şekilde başladı, birçok ölü ile sonuçlandı ve ilerleme kaydedilmedi.

Kötümser olmak istemiyorum, sadece gerçekçi olmaya çalışıyorum. Bir değişiklik yapmak için çok bölünmüş durumdayız ve bu dünyadaki her ülke için geçerli. Araştırmanızı yapın ve son 2 yıl içinde dünya çapında kaç ülkenin protesto ettiğini görün ve sonuçlara bakın.

Tüm söylenenlerle, kontrol edebileceğimiz tek eylemin kendimiz olduğunu, iyilik yaptığını, dürüst ve huzurlu bir yaşam sürdüğünü, insanlara saygıyla davrandığını ve en önemlisi duygularını kontrol ettiğini söylemek istiyorum.

Hayatını kör gibisin.

Author

85 Comments

1. Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-05-2020 14:06:54

2. Burdur merkezden ben ali. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-05-2020 16:53:02

3. Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, tebrikler 28-05-2020 17:11:40

4. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, face de paylaştım

5. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, sağolun 28-05-2020 21:33:03

6. Kahramanmaraş merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-05-2020 12:15:04

7. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 23:12:48

9. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

10. Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Eskişehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 22-06-2020 09:44:38

12. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler

13. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler 28-06-2020 02:04:44

14. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

16. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-07-2020 11:56:39

17. Tokat merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 14:10:13

18. Amasya merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun 12-07-2020 10:54:29

19. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 01:18:42

20. elif yılmaz Reply

Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

21. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten valla dikkat çekici, saolun 26-07-2020 21:27:59

22. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 21:58:43

23. Sinop merkezden ben Aylin. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 23:30:23

24. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selam web siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 09:11:40

25. Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 04:20:30

26. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

27. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

28. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

29. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

30. Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım

31. Konya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 16-09-2020 05:59:54

32. Merhabalar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sağolun

33. Kırklareli merkezden ben banu. Selamlar web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 30-09-2020 21:54:15

34. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler

35. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler 04-10-2020 01:49:20

36. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 432

37. Slm siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 429

39. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, şukuladım , Emine – 343

40. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 10

41. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 9

42. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

43. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, sağolun , mehmet – 152

44. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. Merhaba sayfa valla güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 314

45. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

46. Zonguldak dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selam siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 483

47. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 455

48. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım 21-12-2020 14:18:57

49. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi cidden iyi, face de paylaştım

50. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, teşekkürler

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 164

52. Edirne merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 13-01-2021 21:47:03

53. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 2

55. Karaman dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 153

56. Rize dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selam herkese web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , banu – 430

57. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 385

58. Bilecik merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 22-02-2021 21:41:17

59. Adana dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 11

60. Düzce merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 03-03-2021 22:22:51

61. Kocaeli dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Mrb web siteniz inan ki çok iyi, saolun , ali – 271

62. Mardin merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 17:19:25

63. Aksaray dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 467

64. Zonguldak merkezden ben . Merhaba herkese web siten valla mükemmel, teşekkürler 29-03-2021 22:52:58

65. Rize dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Slm sayfa valla mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 475

66. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler 02-04-2021 04:43:06

67. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

68. Yozgat merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 18-04-2021 04:05:28

69. Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Aydın dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selamlar web siten harbiden hayran edici, tebrikler , gaye – 247

71. Iğdır dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 274

72. Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 291

73. Isparta dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım , emin – 8

74. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şimdi hepsi çok açık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 340

75. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım

76. Kocaeli dan kimler var. Şimdi hepsi çok açık . Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 138

77. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, teşekkürler

78. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım

79. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

80. Kilis merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, face de paylaştım 16-06-2021 08:06:22

81. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 20-06-2021 16:14:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link