Kategoriler
Genel

Şimdi hepsi çok açık

Bunu düşün.

Öncelikle kendi şehrinizi yağmalamanın ve yakmanın hiçbir mantıklı olmadığı gerçeğiyle başlayalım.

İkincisi, (hükümetin başladığı) çatlak salgınından önce geri dönün ve siyah insanların sahip olduğu nezaket seviyesini görebilirsiniz.

Hükümet, siyah insanları gettolara koydu ve kasıtlı olarak onları aşağılamak için onları sakladı.

Çatlak salgını sırasında hızlıca ilerleyin, şimdi her siyah adam para kazanmak için ilaç satmak istiyor, eski bir ilaç satıcısı olarak size bu çalışma hattının tüm ahlaklarınızı öldürdüğünü, ruhunuzu yok ettiğini ve sizi boş bıraktığını söyleyebilirim.

Biraz daha ileri gidersek, siyah insanlar uyuşturucu satmak, kadınları aşağılamak, çetelere katılmak vb.

Bu noktada hükümet, onlar bile bilmeden siyah toplumu yok etti ve ara sıra (her hafta olduğu gibi), günümüzde “Yarış Savaşları” dediğimiz ırksal bir bölünmeye neden olan bir konuya serpilir.

İşte çoğumuzun kaçırdığı nokta, kontrolle ilgili ırkla ilgili değil. Bu onların atlamadan itibaren planı oldu. Hepsini. Covid ve covid’in tüm bunlara bağlanma şekli basittir, herkesi karantinaya alır, onları eğlence ve insan etkileşimlerinden mahrum eder, böylece çıldırırlar ve kelimenin tam anlamıyla kenarda otururlar ve çıldırmak için bir bahane beklerler.

Böl ve fethet.

:

Artık insanlar arasında bölünmeye neden olduklarına göre, artık çok geç. Hiçbir protesto barışçıl olsun ya da olmasın yardımcı olmaz. Başarılı olması durumunda işe yaramayacak olmasının nedeni, hükümetin bugünlerde gördüğü gibi zarar vermek için protestolara kolayca insan yerleştirebilmesidir. Sudan’da bulunduğum protestolar sırasında bunun canlı olarak şahit olduğuna şahit oldum. Barışçıl bir şekilde başladı, birçok ölü ile sonuçlandı ve ilerleme kaydedilmedi.

Kötümser olmak istemiyorum, sadece gerçekçi olmaya çalışıyorum. Bir değişiklik yapmak için çok bölünmüş durumdayız ve bu dünyadaki her ülke için geçerli. Araştırmanızı yapın ve son 2 yıl içinde dünya çapında kaç ülkenin protesto ettiğini görün ve sonuçlara bakın.

Tüm söylenenlerle, kontrol edebileceğimiz tek eylemin kendimiz olduğunu, iyilik yaptığını, dürüst ve huzurlu bir yaşam sürdüğünü, insanlara saygıyla davrandığını ve en önemlisi duygularını kontrol ettiğini söylemek istiyorum.

Hayatını kör gibisin.

“Şimdi hepsi çok açık” için 17 yanıt

Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-05-2020 14:06:54

Burdur merkezden ben ali. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-05-2020 16:53:02

Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, tebrikler 28-05-2020 17:11:40

Kahramanmaraş merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-05-2020 12:15:04

Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 23:12:48

Eskişehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 22-06-2020 09:44:38

Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler 28-06-2020 02:04:44

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-07-2020 11:56:39

Tokat merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 14:10:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir