Şimdi, “komplo teorisyeni” terimini, sosyal açıdan beceriksiz bir garip gibi davranmazken neşeyle sahiplenerek normalleştirmek için iyi bir zaman.

Geçtiğimiz birkaç ayın koşulları göz önüne alındığında, kelimenin tam anlamıyla herkes, geçmişte her zaman güvendikleri grupların komplocu doğasına birdenbire uyandı. Siyasi / medya alanı dışında herhangi bir işi olan, yatırım olarak herhangi bir şeye sahip olan ve sadece eğlence için spekülasyon yapacak kadar zengin olmayan, siyaseti, güneş çevrimlerini, sosyal dinamikleri, çalışma saatlerini, yerel düzenlemeleri uzaktan bile fark eden herkes. … temelde hisseden herhangi biri yardım edemez, ama bizim bokumuzun tamamen berbat ve geri zekalı olduğunu fark eder ve onlar ne kadar normalse, nedenini o kadar ciddiyetle bilmek isterler.

Kendinizi arkadaş grubunuzun arkadaş canlısı yerel komplo araştırmacısı olarak konumlandırmanın şimdi tam zamanı. Temel sosyal becerilere sahipseniz, canlı ve sağlıklı davranıyorsanız, kesinlikle normal kıçlı insanları gemiye ve bilgili bir şekilde alıp “Biliyor muydunuz?” Diyebilirsiniz. meslektaşlarına

“Şimdi, “komplo teorisyeni” terimini, sosyal açıdan beceriksiz bir garip gibi davranmazken neşeyle sahiplenerek normalleştirmek için iyi bir zaman.” üzerine 15 yorum

1. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-08-2020 13:27:13

2. Amasya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-09-2020 22:31:48

3. Edirne merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-09-2020 11:21:09

4. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 10-09-2020 14:26:44

5. Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 11-09-2020 06:51:28

6. Tunceli merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 07-10-2020 18:37:41

Yorum yapın