Bunu daha iyi bir ba─člama oturtaca─č─▒m. Yakla┼č─▒k be┼č y─▒ld─▒r kablolu televizyon izlemedim, haberlerim ├žo─čunlukla sosyal medyadan veya garip gazetelerden geldi. Son aylarda Facebook’u sildim ve sadece hobimle ilgili sosyal medyaya tak─▒ld─▒m ve haber yok. Son ├╝├ž g├╝nd├╝r yerel alandaki kablo TV d─▒┼č─▒nda izleyecek hi├žbir ┼čeyi olmayan bir oteldeyim. Her bir kanal. Korku. A┼č─▒ yap─▒n. Bir maske tak─▒n. ├ť├ž maske tak─▒n. Yapmazsam ellerimde kan. Yani korktu─čumu s├Âyledi─čimde, bu bir vir├╝s veya grip ├že┼čidi de─čil. Toplumumuzun bu kadar h─▒zl─▒ ikna olmas─▒ndan korkuyorum ve ┼čimdi korkuyla ya┼č─▒yor ve yerel makamlardan gelecek her kelimeyi bekliyor. Vay.

g├Ânderen … hoffa83
[comments]

Author

20 Comments

1. Hakkari dan kimler var. ┼×imdi korkuyorum! ­čśó . Merhaba herkese sayfan─▒z vallaha ho┼čuma gitti, face de payla┼čt─▒m , Emine – 357

2. selam arkada┼člar siten harbiden ├žok ho┼čuma gitti, ┼čukulad─▒m

3. Bu konu : ” ┼×imdi korkuyorum! ­čśó ” ├žok g├╝zel. merhaba arkada┼člar payla┼č─▒m ciddiyim ho┼čuma gitti, te┼čekk├╝rler , hatice – 170

4. Slm web sitesi inan─▒lmaz ├žok ho┼čuma gitti, saolun

5. elif y─▒lmaz Reply

merhaba arkada┼člar web sitesi inan ki ├žok g├╝zel, saolun

6. I─čd─▒r merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz harbiden dikkat ├žekici, sosyal medyada payla┼čt─▒m 01-02-2021 19:15:43

7. Bu konu : ” ┼×imdi korkuyorum! ­čśó ” ├žok g├╝zel. Merhaba herkese siteniz harbiden g├╝zel, tebrikler , doruk – 239

8. Merhaba herkese payla┼č─▒m─▒n yeminle dikkat ├žekici, te┼čekk├╝rler

9. Bu konu : ” ┼×imdi korkuyorum! ­čśó ” ├žok g├╝zel. Selam─▒n aleyk├╝m payla┼č─▒m─▒n─▒z s├╝per ├Âtesi ├žok iyi, twitter da payla┼čt─▒m , banu – 174

10. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa vallaha dikkatimi ├žekti, sosyal medyada payla┼čt─▒m 25-02-2021 00:56:18

11. selam arkada┼člar web siteniz ciddiyim ├žok iyi, tebrikler

12. Eski┼čehir merkezden ben doruk. merhaba arkada┼člar siten valla iyi, te┼čekk├╝rler 28-02-2021 03:25:54

13. Hatay dan kimler var. ┼×imdi korkuyorum! ­čśó . merhaba arkada┼člar web sitesi inan─▒lmaz m├╝kemmel, saolun , memo – 408

14. elif y─▒lmaz Reply

Sinop merkezden ben elif y─▒lmaz. selam arkada┼člar bu web sitesi valla hayran b─▒rakt─▒, twitter da payla┼čt─▒m 14-03-2021 01:59:43

15. Selamlar web sitesi inan─▒lmaz hayran edici, sa─čolun

16. Selam herkese sayfa cidden ho┼čuma gitti, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum

17. Hakkari merkezden ben emin. Selamlar payla┼č─▒m─▒n─▒z inan─▒lmaz ├žok ho┼čuma gitti, te┼čekk├╝rler 02-04-2021 15:22:17

18. Bolu merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha ├žok g├╝zel, sosyal medyada payla┼čt─▒m 05-04-2021 07:46:06

19. Bu konu : ” ┼×imdi korkuyorum! ­čśó ” ├žok g├╝zel. Selamlar payla┼č─▒m─▒n cidden hayran b─▒rakt─▒, saolun , Aylin – 392

20. Bu konu : ” ┼×imdi korkuyorum! ­čśó ” ├žok g├╝zel. Selam─▒n aleyk├╝m web sitesi vallaha m├╝kemmel, teraziye t─▒klad─▒m , ali – 182

Write A Comment

L├╝tfen Payla┼č─▒n !

close-link