Şimdi Pedofiliyi Normalleştirmek İçin Bir Çaba Olduğuna İnanıyorum ve Ayrıca LGBT Topluluğunu Kullandıklarına İnanıyorum

Özellikle eşcinsel evlilik yasallaştırıldıktan sonra pedofilinin normalleşmeye çalıştığına dair her zaman söylentiler duymuşumdur ve her zaman bu insanların bazılarının sadece homofobik olduğunu düşündüm. Bununla birlikte, bir gey olarak ben bile, bu gündemin çocukları ne kadar hızlı değiştirdiğini ve Desmond gibi drag queen çocuklarının yetişkin barlarında ne kadar hızlı performans sergilediğini ve hafta sonu gökkuşağı renklerinde gelen trol bebeklerini bir araya getiren şeylerin doğru olabileceğini düşünmeye başlıyorum. Bence pedofiliyi normal hale getirmeye çalıştıkları ve bizi günah keçisi olarak kullanabilmeleri için eşcinsel topluluğunu kullanıyorlar. Sağ kanat gibi alt dizinlerin silinmesine bu kadar kızmamın bir nedeni buydu çünkü en azından orada dürüst diyalog kurabilirdik. Umarım gey topluluğu gözlerini açar ve gündemin ne olduğunu görür. https://www.youtube.com/watch?v=eajjyMHJHdo Trol bebeği için videodaki 1:31:54 işaretine gidin

“Şimdi Pedofiliyi Normalleştirmek İçin Bir Çaba Olduğuna İnanıyorum ve Ayrıca LGBT Topluluğunu Kullandıklarına İnanıyorum” üzerine 22 yorum

1. Çankırı merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 15:53:00

2. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 08-09-2020 23:53:49

3. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 03:44:45

4. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:18:32

5. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:23

6. Bu konu : ” Şimdi Pedofiliyi Normalleştirmek İçin Bir Çaba Olduğuna İnanıyorum ve Ayrıca LGBT Topluluğunu Kullandıklarına İnanıyorum ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 403

7. Bu konu : ” Şimdi Pedofiliyi Normalleştirmek İçin Bir Çaba Olduğuna İnanıyorum ve Ayrıca LGBT Topluluğunu Kullandıklarına İnanıyorum ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 176

8. Bu konu : ” Şimdi Pedofiliyi Normalleştirmek İçin Bir Çaba Olduğuna İnanıyorum ve Ayrıca LGBT Topluluğunu Kullandıklarına İnanıyorum ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 265

Yorum yapın