Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum.

Bu, Trump ve yandaşları tarafından işlenen gerçek bir komplo ve hepiniz sessizsiniz. Sürekli olarak aynı bok hakkında her gün konuşmayı seçersiniz, ancak yozlaşmış ve diktatör olmak isteyen bir diktatör tarafından herkesin burnunun dibinde büyük bir komplo meydana geldiğinde, bundan hiç bahsetmemeye karar verirsiniz çünkü bu, derin inançlarınızı yok eder. aktif olarak bu ülkeyi yıkmaya ve diktatörlüğe dönüştürmeye çalışan bir adamda.

Tarih size nazikçe bakmayacak ve “diğerleri gibi ben de aldatıldım” demeniz bir ağırlık taşımayacak. Daha iyi bilmeliydin.

“Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum.” üzerine 53 yorum

1. Denizli merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-08-2020 06:29:51

2. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 05:15:43

3. Sivas merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-09-2020 15:55:58

4. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 10:12:59

5. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:22:07

6. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 179

7. Mersin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-10-2020 10:14:17

8. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:41:58

9. Düzce dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 164

10. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 265

11. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 390

12. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 77

13. Kilis dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 109

14. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 284

15. Aydın dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 344

16. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 18:07:53

17. Trabzon merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 24-12-2020 17:09:00

18. Kütahya dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 131

19. Gaziantep dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 22

20. Edirne dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 362

21. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 234

22. Trabzon dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Merhaba web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , ahmet – 423

23. Gaziantep dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Merhabalar siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 109

24. Hatay merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım 03-01-2021 00:05:38

25. Afyon dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 379

26. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 71

27. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 11:43:31

28. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 173

29. Gümüşhane dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 391

30. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-01-2021 09:52:50

31. Erzincan dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 380

32. Yalova dan kimler var. Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. . Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , ahmet – 485

33. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 1

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link