Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum.

Bu, Trump ve yandaşları tarafından işlenen gerçek bir komplo ve hepiniz sessizsiniz. Sürekli olarak aynı bok hakkında her gün konuşmayı seçersiniz, ancak yozlaşmış ve diktatör olmak isteyen bir diktatör tarafından herkesin burnunun dibinde büyük bir komplo meydana geldiğinde, bundan hiç bahsetmemeye karar verirsiniz çünkü bu, derin inançlarınızı yok eder. aktif olarak bu ülkeyi yıkmaya ve diktatörlüğe dönüştürmeye çalışan bir adamda.

Tarih size nazikçe bakmayacak ve “diğerleri gibi ben de aldatıldım” demeniz bir ağırlık taşımayacak. Daha iyi bilmeliydin.

“Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum.” üzerine 21 yorum

1. Denizli merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-08-2020 06:29:51

2. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 05:15:43

3. Sivas merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-09-2020 15:55:58

4. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 10:12:59

5. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:22:07

6. Bu konu : ” Şimdi şunu açıklığa kavuşturayım, ABD Başkanı, yeniden seçilmek için Posta hizmetini kapatmaya çalışıyor ve bu altta bundan neredeyse hiç bahsedilmiyor. Bu, bu denizaltının Trump seven bir fosseptik havuzuna dönüştüğünün tam bir kanıtı değilse, ne olduğunu bilmiyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 179

Yorum yapın