Merhaba kendimi tanıtmak istedim … Benim adım Megan ve bir süredir bilinçli olarak çekim yasasını uyguluyorum. İlk başta meditasyonun zorlayıcı olduğunu düşündüm, ama şimdi sanırım aşağı iniyorum ve bir şeyleri kendi gerçekliğime oldukça kolay bir şekilde getiriyorum. Kesinlikle inanıyorum ki, bir şeyi çözdükten sonra, hizmet etmek senin işin. Herhangi biriniz meditasyon veya çekim yasası ile sorun yaşıyor mu, eğer öyleyse bu ücretsiz meditasyonu denemelisiniz, kelimenin tam anlamıyla YAŞAMIMI KURTARDI! http://bit.ly/37MkeXT

Gönderen … Abject-Confusion9369
[comments]

Author

11 Comments

1. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, saolun 01-03-2021 06:59:37

2. Bu konu : ” ŞİMDİ Tezahür Eden Usta! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ziya – 211

3. Van merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 01-03-2021 07:04:21

4. Bu konu : ” ŞİMDİ Tezahür Eden Usta! ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , hatice – 159

5. Adana dan kimler var. ŞİMDİ Tezahür Eden Usta! . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 244

6. Tekirdağ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 11-03-2021 22:26:56

7. Bu konu : ” ŞİMDİ Tezahür Eden Usta! ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , doruk – 149

8. Bu konu : ” ŞİMDİ Tezahür Eden Usta! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 206

9. Selamın aleyküm paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Yozgat dan kimler var. ŞİMDİ Tezahür Eden Usta! . Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 67

11. Adıyaman dan kimler var. ŞİMDİ Tezahür Eden Usta! . Merhaba web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , gaye – 22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link