Şimdi maske yetkisinin kaldırılmasıyla, tüm maskeli aptallar lmao’nun kimin aşılanıp aşılanmadığını bilmek konusunda tetikleniyor. Cevap şu ki, istediğin kadar ağlamayacaksın. Tıbbi bilgilerini orada doktor dışında kimsenin kimseye göstermesine gerek yoktur ve bu ortak bir bilgidir.

24 Comments

1. Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, şukuladım

2. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , ziya – 39

4. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 16

5. Tokat dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 21

6. Kilis merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-05-2021 23:04:43

7. Bu konu : ” Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 66

8. Bu konu : ” Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 104

9. Muğla merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun 03-06-2021 22:12:47

10. Adana dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 314

11. Ankara merkezden ben gaye. Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-06-2021 21:10:59

12. Artvin merkezden ben ziya. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-06-2021 16:58:41

13. Siirt dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 93

14. Bu konu : ” Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 1

15. Tokat dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 109

16. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

17. Iğdır dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 192

18. Siirt dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Merhaba web siteniz valla çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 457

19. Siirt merkezden ben . Merhaba bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 07:21:17

20. Bu konu : ” Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Emine – 251

21. Bu konu : ” Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 430

22. Osmaniye dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 374

23. Bu konu : ” Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 32

24. Aksaray dan kimler var. Şimdi tüm Nazilerin maskesiyle ilgili şakalar. . Slm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 492

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link