Bir akrabam aşı olduktan sonra kalp krizi geçirdi, hastaneden eve gönderildi ve uykusunda ağır kalp krizi geçirerek öldü. Adam için kesinlikle kötü bir şey istemiyorum ama deneyimlerime göre eğer biri pıhtılaşma sorunu yaşıyorsa, bu iyi değil.

42 Comments

1. Şırnak merkezden ben doruk. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-07-2021 02:13:35

2. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Rize dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Mrb siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım , gaye – 141

5. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

6. Gaziantep dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, teşekkürler , memo – 110

7. Hakkari merkezden ben . Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 29-07-2021 02:26:13

8. Antalya merkezden ben banu. Selam herkese sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 29-07-2021 02:34:01

9. Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 161

10. Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. Selam paylaşım inanki iyi, şukuladım , ziya – 32

12. Denizli dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler , hatice – 360

13. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 496

14. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 410

16. Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , memo – 346

17. Burdur dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 447

18. Kırklareli dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 368

19. İstanbul merkezden ben ali. Selam herkese siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-07-2021 02:48:52

20. Ağrı merkezden ben ziya. Selamlar sayfa harbiden güzel, teşekkürler 29-07-2021 02:52:19

21. Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki iyi, tebrikler , gaye – 145

22. Sivas dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Merhaba paylaşım yeminle çok iyi, face de paylaştım , memo – 146

23. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 102

24. Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 27

25. Amasya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 29-07-2021 03:09:52

26. Uşak dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, tebrikler , memo – 307

27. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 458

28. Bursa merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 05:46:53

29. Adıyaman dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 367

30. Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. Selam siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 118

31. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 214

32. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

33. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 423

34. Zonguldak merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-08-2021 21:43:42

35. Kayseri dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Slm web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 259

36. Giresun dan kimler var. Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. . Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım , Hasan – 127

37. Bu konu : ” Şimdiki adıyla Odenkirk, önümüzdeki birkaç gün içinde ikinci bir ölümcül kalp krizi geçirecek. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 62

38. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:46:50

39. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhabalar siten inanki iyi, linkedinde paylaştım 01-09-2021 20:02:23

40. İstanbul merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, sağolun 24-09-2021 19:25:55

Write A Comment