Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul …

Hâlâ bir ay kaldığını ve bu arada her şeyin olabileceğini ve olacağını biliyorum, ancak mümkünse Kasım ayının sonuna kadar olan dolandırıcılıklara ve aldatmacalara sadık kalın.

Bu yıl dikkate değer psyop’lar elbette bol ve hoş karşılanıyor.

Tamamen uydurulmuş olabilirdi, her türlü tanımadan çıkarılmış veya siyasi amaçlar için silahlanmış hakikat unsurlarını içeren bir şey olabilirdi.

… secretymology tarafından gönderildi
[comments]

“Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul …” üzerine 28 yorum

1. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 82

2. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle çok güzel, teşekkürler , banu – 413

3. Tekirdağ dan kimler var. Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … . selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 48

4. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, saolun , ziya – 176

5. Şırnak dan kimler var. Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 132

6. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 482

7. Artvin dan kimler var. Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … . Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 283

8. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-12-2020 17:27:34

9. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 104

10. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Selam siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 31

11. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-01-2021 12:20:26

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … . Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 87

13. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 222

14. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki güzel, tebrikler , ali – 156

15. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, tebrikler , doruk – 139

16. Bingöl dan kimler var. Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … . Selamlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 311

17. Nevşehir dan kimler var. Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … . Merhaba paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 147

18. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 233

19. Bu konu : ” Şimdiye kadar 2020’de en sevdiğiniz aldatmaca / dolandırıcılık / psyop nedir? En iyi 50 listesinden birini derliyorum ya da daraltıyorum, bu yüzden yarışmacılarınızı duymak isterim. Bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz ‘benzeri görülmemiş’ bir mahsul … ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, saolun , ali – 281

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link