Kanadalı virologlara göre, dağıtım için güvenli olan ve tüm uygun deneme aşamalarından geçen bir aşının geliştirilmesi en az 10 yıl sürüyor. Test edilmemiş aşılarda çok fazla risk vardır. Ve bunları iyice test etseler bile, hala çok kısa bir süre. Ya etkiler gecikirse? Aşıyı yaptırırsınız ve sonra birkaç yıl içinde bir tür kanser olursunuz. Ya da seni kısır yapar. Ve sonra medya, sırf yeni yapılmış bir aşının güvenliğini ve verimliliğini sorgulamak için sizi “anti-vax” olarak etiketleme cüretine sahiptir.

Author

32 Comments

1. Samsun dan kimler var. Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? . Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 150

2. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Kars merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 01-12-2020 17:02:07

4. Mardin merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun 01-12-2020 19:22:01

5. Aydın dan kimler var. Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? . Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 250

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 54

7. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? . Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 70

8. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. Slm siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 494

10. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, sağolun , – 341

11. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

12. Kayseri merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 22-12-2020 15:34:30

13. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 155

14. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 240

15. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 412

16. Bingöl merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 01-01-2021 09:56:43

17. elif yılmaz Reply

Slm siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

18. Kocaeli merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım 08-01-2021 00:21:26

19. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 398

20. Antalya dan kimler var. Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? . Merhaba herkese siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , hatice – 76

21. Selam sayfanız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

22. Selam web siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

23. Zonguldak dan kimler var. Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? . Selamlar sayfan harbiden çok güzel, şukuladım , Hasan – 241

24. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun , ali – 127

25. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 494

26. Sinop merkezden ben Emine. Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, şukuladım 09-02-2021 07:39:27

27. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 426

28. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 4

29. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Şimdiye kadar başka bir koronavirüs için başarılı ve etkili bir aşı olmamıştı, peki birkaç ay içinde yapılan covid-19 aşısının güvenli ve etkili olduğuna nasıl inanabilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 2

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link