Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu.

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu.

Bu büyüleyici manzarayı yanlışlıkla ortaya çıkaran bir videodan ekran kapakları aldım.

Gif fe9a2vvnv8k61 işleniyor …

GIF, netliği büyük ölçüde düşürdü.

Aynı görsellerin net ve net versiyonlarını istiyorsanız, sadece bana bildirin ve ben onları size göndereyim – ya da ilgili bölüme kadar orijinal YT vidasına göz atabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=ghfTtpnxpnQ&t=588s

Hiçbir şey düşündüğümüz gibi değil.

… DuMondie tarafından gönderildi
[comments]

This Post Has 14 Comments

1. doruk

Bu konu : ” Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 210

2. Aylin

Niğde merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 28-02-2021 21:21:38

3. Aylin

Antalya merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 07:33:11

4. hatice

Bu konu : ” Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi iyi, tebrikler , hatice – 273

5. emin

Sinop merkezden ben emin. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-03-2021 17:03:59

6. doruk

Giresun dan kimler var. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. . Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 292

7. ahmet

Muğla dan kimler var. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , ahmet – 461

8. memo

Bu konu : ” Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 116

9. Emine

Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 11-03-2021 05:01:05

10. Anonim

selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

11. Hasan

Bu konu : ” Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 368

12. Gürbüz

Bu konu : ” Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 193

13. Aylin

Bu konu : ” Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 228

14. Hasan

Bingöl dan kimler var. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Sun Sim şematik yansıtıyordu. . Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 365

Bir cevap yazın