Virüs gerçek. İnsanlar ölüyor. Her şeyden önce onu yoldan çıkarayım.

Gerçek olmayan, ölü sayısıdır.

Neden tüm medya işin içinde olsun? Çünkü hepsi aşı üreticilerinde hissesi olan aynı şirketlere ve milyarderlere ait. Bunun hepsi parayla alakalı. İddia ettikleri kadar insanı öldürmeyen bir virüs için milyarlarca ve muhtemelen trilyonlarca aşı yapmak istiyorlar.

Peki şimdi ne diyeceksin?

“Ah, bu sadece herhangi bir şey hakkında ilk kez yalan söylediler. Söyledikleri gibi gerçekten gümüşü kısaltmıyoruz, ama binlerce insan gerçekten bu salgından ölüyor.”

Uyan.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden çok güzel, şukuladım , Emine – 213

2. Bu konu : ” Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 385

3. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

4. Iğdır dan kimler var. Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? . Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 367

5. Mersin dan kimler var. Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 141

6. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 272

8. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhaba web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-02-2021 01:37:02

9. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun

10. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, face de paylaştım 03-02-2021 20:48:56

11. Batman merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 11-02-2021 11:02:32

12. Siirt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-02-2021 01:41:37

13. Bu konu : ” Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 200

14. Amasya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun 26-02-2021 18:32:36

15. Elazığ dan kimler var. Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , – 39

16. Edirne dan kimler var. Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? . Merhabalar sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 186

17. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler

18. Merhaba sayfa harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

19. Kırıkkale merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:55:17

20. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

21. Mersin merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-03-2021 01:43:09

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 213

23. Mersin merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 23:22:36

24. Bu konu : ” Şimdiye kadar komplo teorisyenleriyle alay eden reddit’teki tüm insanlara, artık tüm medya kuruluşlarının WSB’nin kısa bir gümüş olduğunu iddia eden apaçık yalanlarını gördüğünüze göre, geçmiş, pandemik ölüm gişeleri gibi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 164

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link