“Şimdiye Kadarki En Büyük Zihin Kontrolü?” – Dünya “İngiliz” Kraliyet Ailesini Neden Hala Seviyor? Bağırsaklarından Nefret Etmek İçin En İyi 10 Neden.

1. Jimmy Savile ve Jeffrey Epstein arasındaki ortak bağlantı

2. Louis Mountbatten’ın kanıtlanmış pedofili / pederasti ve Kincora çocuğunun Home skandalındaki rolü.

3. Birleşik Krallık’taki (ve belki de dünyadaki) en zengin aile ve yine de halk onlara hala para veriyor

4. Bizi Lizbon Antlaşması’na imzaladı, böylece onların egemenliğine ve İngiliz halkının özgürlüğüne karşı kutsal sorumluluklarına ihanet etti.

5. Prens Phillip’in Time Magazine’deki ünlü yorumu, dünyaya bir virüs olarak insanlığı yok etmek için geri dönüyor

6. Prens Charles, türümüzün kötülüğü hakkında fikir beyan etti (ama belki de onun değil)

7. Prenses Diana’yı muhtemelen öldürdüler

8. Kendileri için dezavantajlı olan yasaları – ve demokratik olarak seçilmiş hükümetleri – bozabilecek ve kullanmış olan bir kraliyet vetoları var.

9. Kovuşturmaya karşı dokunulmazlıkları var ve basın mahremiyeti / sansür hakları var

10. En azından ismen silahlı kuvvetleri, masonluğu ve hükümeti kontrol ediyorlar. “Majestelerinin …” vb.

Sadece kafamın üstünde. Bol, çok daha fazlasını kaçırdım. Lütfen yorum yazınız …

““Şimdiye Kadarki En Büyük Zihin Kontrolü?” – Dünya “İngiliz” Kraliyet Ailesini Neden Hala Seviyor? Bağırsaklarından Nefret Etmek İçin En İyi 10 Neden.” üzerine 16 yorum

1. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 03-10-2020 11:00:37

2. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 03-10-2020 14:48:04

3. Çankırı merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 14:51:25

4. İzmir merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-10-2020 15:02:15

5. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Çankırı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun 12-10-2020 18:40:28

7. Bu konu : ” “Şimdiye Kadarki En Büyük Zihin Kontrolü?” – Dünya “İngiliz” Kraliyet Ailesini Neden Hala Seviyor? Bağırsaklarından Nefret Etmek İçin En İyi 10 Neden. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 266

8. Diyarbakır dan kimler var. “Şimdiye Kadarki En Büyük Zihin Kontrolü?” – Dünya “İngiliz” Kraliyet Ailesini Neden Hala Seviyor? Bağırsaklarından Nefret Etmek İçin En İyi 10 Neden. . Mrb siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 142

Yorum yapın