Simon parkes

Sadece ben miyim yoksa tam bir pislik gibi mi görünüyor? Son birkaç gündür videolarını izliyor ve son yazısında Kongre’nin% 85’inin tutuklanacağını söylüyor. video burada

Ama sanırım bs videoda zaten seçilmiş ikinci bir Kongre olduğunu söylüyor … uhm tüm q şeyler doğruysa bile. İnsanlar sadece senatörlerin ve temsilcinin atanmasını beklemekle kalmaz, bu bence işe yaramaz. Hepinizin ne düşündüğünü merak ediyorum.

Gönderen … ybg18m
[comments]

“Simon parkes” üzerine 15 yorum

1. Karabük dan kimler var. Simon parkes . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 134

2. Bayburt merkezden ben . Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 18:34:22

3. Bu konu : ” Simon parkes ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 477

4. Bu konu : ” Simon parkes ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, saolun , ziya – 105

5. Giresun merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-01-2021 05:10:51

6. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 25-01-2021 04:44:18

7. Bu konu : ” Simon parkes ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 133

8. Bu konu : ” Simon parkes ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 44

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link