Yıllar boyunca, Simpsonlar’ın geçmişte meydana gelen birçok olayı tahmin edebildiğini duydum … ama bu doğru değil çünkü Matt Groening, elitlerin bize karşı ne planladığını zaten biliyor.

Komik bir karikatür yazmak ve gelecekte ne olacağına dair ipuçlarını bırakmak, onların gülmek ve gelecek olanlara gitmek için bir yoludur.

Seri katillerin kurbanlarına iz bırakmalarıyla aynı sebep.

Unutma, Matt Groening, Epstiens özel uçağıyla uçtu

https://www.dailywire.com/news/epstein-accuser-says-she-massaged-simpsons-creator-paul-bois

Hiç şüphe yok ki, bu şişko bok parçası Matt Groening’in bazı çocuklara tecavüz etti.

https://www.youtube.com/watch?v=KS2pUZCCHUI

Author

71 Comments

1. Yalova merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-08-2020 22:53:21

2. Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 00:15:46

3. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım

4. Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

5. Merhaba web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler

6. Bayburt merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 09:26:42

7. Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. Muş merkezden ben ziya. Mrb siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 19-08-2020 23:49:06

9. Bingöl merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, şukuladım 20-08-2020 07:01:47

10. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun

11. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bitlis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 31-08-2020 05:30:52

13. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, sağolun 05-09-2020 15:00:16

14. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

15. Uşak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 17-09-2020 21:02:16

16. Uşak merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 21-09-2020 14:59:15

17. Kırşehir merkezden ben ali. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:22:59

18. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:35

19. Hatay merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 08-10-2020 17:06:08

20. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 10-10-2020 02:51:19

21. Iğdır dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Selamlar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 287

22. Muğla dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ali – 437

23. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun 29-10-2020 19:34:46

24. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 123

25. Mrb web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 243

27. Slm sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım

28. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:51:51

30. Kastamonu dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Selam web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 207

31. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Amasya dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ali – 330

33. Kütahya dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 72

34. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 217

35. Hakkari merkezden ben hatice. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, şukuladım 16-12-2020 08:56:53

36. Yozgat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-12-2020 18:18:55

37. Samsun dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , hatice – 396

38. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 456

39. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, şukuladım 26-12-2020 07:11:43

40. Yozgat dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Mrb bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 367

41. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 36

42. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 376

43. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 01-01-2021 00:17:24

44. Muş dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, sağolun , Hasan – 17

45. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, saolun

46. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Kayseri dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Merhabalar web siten harbiden güzel, facebookta paylaştım , banu – 416

48. Şırnak dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Merhaba web siten inanki hayran edici, sağolun , Aylin – 241

49. Artvin dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 478

50. Bilecik merkezden ben banu. Selamlar web siten inanki çok iyi, tebrikler 03-02-2021 20:02:59

51. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

52. Burdur merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 09:53:09

53. Artvin merkezden ben memo. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-02-2021 11:37:49

54. Sivas dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 344

55. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

56. Karaman merkezden ben . Merhabalar siten inanki dikkat çekici, sağolun 27-02-2021 21:08:12

57. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 448

58. Osmaniye merkezden ben . Mrb web siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 02-03-2021 03:17:53

59. elif yılmaz Reply

Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

60. Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler

61. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, şukuladım

62. Düzce dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Slm sayfa harbiden hayran edici, tebrikler , banu – 187

63. Bursa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2021 17:11:50

64. Rize merkezden ben Aylin. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 15-04-2021 23:48:10

65. Şanlıurfa merkezden ben memo. Selam sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 12:46:34

66. Bu konu : ” Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 11

67. Adıyaman dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 109

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link