Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar

Yıllar boyunca, Simpsonlar’ın geçmişte meydana gelen birçok olayı tahmin edebildiğini duydum … ama bu doğru değil çünkü Matt Groening, elitlerin bize karşı ne planladığını zaten biliyor.

Komik bir karikatür yazmak ve gelecekte ne olacağına dair ipuçlarını bırakmak, onların gülmek ve gelecek olanlara gitmek için bir yoludur.

Seri katillerin kurbanlarına iz bırakmalarıyla aynı sebep.

Unutma, Matt Groening, Epstiens özel uçağıyla uçtu

https://www.dailywire.com/news/epstein-accuser-says-she-massaged-simpsons-creator-paul-bois

Hiç şüphe yok ki, bu şişko bok parçası Matt Groening’in bazı çocuklara tecavüz etti.

https://www.youtube.com/watch?v=KS2pUZCCHUI

“Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar” üzerine 21 yorum

1. Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 00:15:46

2. Bayburt merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 09:26:42

3. Uşak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 17-09-2020 21:02:16

4. Uşak merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 21-09-2020 14:59:15

5. Kırşehir merkezden ben ali. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:22:59

6. Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:35

7. Hatay merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 08-10-2020 17:06:08

8. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 10-10-2020 02:51:19

9. Iğdır dan kimler var. Simpsonlar olayları tahmin etmiyor çünkü Matt Groening seçkin bir grubun bir parçası ve gelecekte ne planlandığını biliyor, Simpsonlar aracılığıyla bize gülüyorlar . Selamlar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 287

Yorum yapın