Kategoriler
Genel

Simpsonlar ve Sarı Küp

2006 yılında, bir mikrobiyolog olan Dr. Dan Burisch çıktı ve bir zamanlar 1947’de ABD Başkanı Harry S. Truman tarafından kurulan bir gizli organizasyon olduğu Majestic 12 için çalıştığını iddia etti. Amacı yabancı uzay aracının kurtarılmasını ve araştırılmasını kolaylaştırmaktı. Dan’a göre, ABD istihbarat teşkilatları, zaman içinde geriye veya ileriye bakmasına izin veren, uzay zamanını bükebilen birkaç cihaza sahipti.. Sözde, Project Looking Glass olarak bilinen çok gizli bir CIA programının bir parçasıydı. Dan, cihazlardan birinin eski Sümer ve Mısır oymalarında bulunan talimatları ve çökmüş bir UFO’dan kurtarılan teknolojiyi kullanarak nasıl inşa edildiğini açıkladı. Geminin Samanyolu’nun Orion kolunda bir yerde bulunan bir ikili yıldız sistemi olan Zeta Reticuli’den geldiği söyleniyordu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Majestic_12

Mısır’daki Seti I Tapınağı çok garip bir yer. Mısırbilimcilerin açıklayamayacağı tuhaf oymalar var ve bazı insanlar aslında içinde başka bir dünyaya açılan bir portal olduğunu düşünüyorlar. Kadim insanlar tapınağın bu dünya ile bir sonraki dünya arasındaki en yakın giriş noktasına inşa edildiğine inanıyorlardı. Bu nedenle kozmik bir rahiplik tarafından korunuyordu. Kozmos bilgisine sahip oldukları biliniyordu ve insanlığın yükselişine yardım etmek için buradalardı. 1900’lerin sonlarında tapınağın bekçisi Dorothy Eady oldukça karakterdi. Geçmiş yaşamında tapınağın bir rahibesi olduğuna inanıyordu. New York Times bir zamanlar onu en ilginç ve ikna edici modern reenkarnasyon vakalarından biri olarak adlandırdı. Dorothy ayrıca bir zamanlar tapınağın içinde geçmişi görebildiği boyutlu bir deliğe düştüğünü iddia etti. Eski Mısırlılar da zamanda geriye ve ileriye bakabildiler mi? Bu oymalara ilham veren şey bu mu?

Resim yayınla

Bunlar ünlü olarak helikopter hiyeroglifleri olarak bilinir.

Başka bir oyma, üzerinde bir kanatlı garip kızak benzeri bir aracı sürükleyen bir Firavun’u gösteriyor. Garip bir şekilde, H.G. Wells filmi The Time Machine’den zaman yolculuğu cihazı gibi görünüyor. İronik olarak, film öncelikle Mısır’da geçiyor.

Resim yayınla

Oyma, Tanrı Sokar’ın kutsal Henu-botunu arkasından koşan ve çeken Ramses olarak tanımlanır.

Dan’a göre, bu eski Mısır bilgisi ordu tarafından Project Looking Glass’da kullanılan cihazları oluşturmak için kullanıldı. Bunlardan biri, ellerinizde tutabileceğiniz küçük bir “sihirli kutu” olarak tanımlandı. Buna Sarı Küp dediler. Sarı Küp’ün dünya liderleri tarafından, kaderin onlar için ne sakladığını görmek için kullanıldığını söylüyor. Ancak geleceğin taşlanmadığını keşfettiler. Onlara birçok farklı olasılık gösterildi. Bu bilgiyi zaman çizelgemizi manipüle etmek için kullanmaya çalıştılar. Şimdi hangi geleceğin onlar için en iyi olacağını ve oraya ulaşmak için ne yapılması gerektiğini görebiliyorlardı. Bununla birlikte, tüm dünyanın neredeyse yok edildiği bir gelecek keşfettiler. Bunun Görünüm Camı teknolojisinden kaynaklandığını gördüler ve projeyi hemen kapattılar. Ama garipleşiyor. Geleceği tahmin etmekle tanınan Simpsons’un yaratıcısı Matt Groening, kurgusal Springfield kasabasının arkasındaki ilhamın Oregon’da gerçek bir yer olduğunu söyledi. Groening, Lookingglass adlı bir kasabadan birkaç saat uzaklıkta büyüdü.

https://time.com/4667462/simpsons-predictions-donald-trump-lady-gaga/

https://en.wikipedia.org/wiki/Lookingglass,_Oregon

Groening’in yüksek rütbeli bir Mason olduğu söyleniyor. Belki bir noktada Project Glass’a katıldı. Sarı Küp, Simpsons’taki tüm tahminlerin geldiği yer mi? Hangi geleceği tezahür ettirdiğimizi bilinçaltında söylemek için televizyon kullanıyorlar mı? Simpsons tartışmasız şimdiye kadar var olan en çok izlenen şov. Tarihin en uzun süren serilerinden biridir. En azını söylemek gerekirse, son 30 yıl boyunca her gece ortalama Amerikalılarınızın ruhunu etkileyebildi. İşler bu kadar büyük olduğunda şüpheli olmalısınız.

Resim yayınla

Matt Groening tüm gören göz sembolizmi.

Simpsons sayısız imkansız tahminlerde bulundu. 10. sezon 2. bölümde, Evergreen Terrace Büyücüsü, Homer, CERN’deki bilim adamları keşfetmeden 14 yıl önce Higgs Boson’un kütlesini doğru bir şekilde tahmin ediyor. Bu nasıl mümkün olabilir?

https://www.sciencealert.com/homer-simpson-predicted-the-mass-of-the-higgs-boson-14-years-before-cern

Gösteri Mandela Etkisi’ne karşı bağışık gibi görünüyor. Seçkinler bunu bilerek yaptılar mı? Belki de gösteriyi boyutlararası bir zaman damgası gibi kullanıyorlar. Zaman çizelgelerini değiştirdiklerini söyleyebilirler, çünkü televizyon şovu orijinal realitemizdeki şeylere referanslar yapıyor. Aşağıda Simpson’ın “yanlış” hatırlama tarihinin on örneğini gösteren bir video var.

https://www.youtube.com/watch?v=IEINDb8j1pQ

Ama bütün bunlar hakkında en garip bulduğum şey CERN ve Higgs Bozonu ile bağlantı. Son iş parçacığımı okuduysanız, dünyanın 2012’de sona erdiğine dair teorimi zaten okudunuz. Daha önce de söylediğim gibi, CERN, Stephen Hawking’in evreni yok edebileceği konusunda uyardığı bir parçacık olan Higgs Boson’u keşfetti. Belki de bu oldu ve o zamandan beri paralel bir evrende yaşıyoruz. Bu Mandela Etkisini açıklayacaktır. Project Looking Glass ile bağları olan başka bir adam olan Preston Nichols, Fort Montauk’taki zaman yolculuğu deneyleri sırasında 2012 yılından sonra somut bir gelecek bulamadıklarını iddia etti. Dan’ın Looking Glass teknolojisinin sorumlu olduğu bir zaman çizelgesi gördüğünü nasıl söylediğini hatırlayın. dünyanın yıkımı? Ya CERN gizlice bu teknolojinin devamı olsaydı ve teknolojiyi yok ettiyse? Her neyse … Okuduğunuz için teşekkürler.

Resim yayınla

Dan, Homer Simpson’a benzemiyor mu?

“Simpsonlar ve Sarı Küp” için 66 yanıt

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-04-2020 09:11:06

Manisa merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:52:17

Yozgat merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-04-2020 15:21:24

Denizli merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-04-2020 17:19:35

Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım 02-05-2020 18:49:45

Artvin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 08-05-2020 19:29:50

Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, face de paylaştım 14-05-2020 07:38:58

Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Niğde merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-05-2020 20:15:18

Yozgat merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-06-2020 18:40:45

Elazığ merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-06-2020 23:35:16

Artvin merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 02:53:47

Muş merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 16-06-2020 02:54:08

Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 16-06-2020 02:54:50

Rize merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 16-06-2020 02:55:12

Gümüşhane merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler 16-06-2020 02:55:33

Karabük merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, şukuladım 16-06-2020 02:55:54

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-06-2020 02:56:38

Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, şukuladım 20-06-2020 02:56:49

Isparta merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler 20-06-2020 04:40:52

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 25-06-2020 22:40:02

Nevşehir merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 09-07-2020 01:18:50

Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 15-07-2020 12:29:03

Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım 15-07-2020 14:18:34

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun 17-07-2020 00:11:44

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-07-2020 12:46:28

Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 21-07-2020 15:22:30

Kocaeli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 25-07-2020 14:47:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir