Sinek sahteydi

Pence’in kafasına inen sineğin videosunu ne kadar çok izlersem, o kadar çok aksaklık veya benzeri bir şey gibi görünüyor. Açıkçası “teknik konuşma” konusunda bilgili değilim ama Liberaller bir sinyali hackleyip, tartışmada cinayetten uzaklaştırmak için sahte bir sinek yerleştirmiş olabilir mi? Eğer öyleyse, herkesin bahsettiği TÜM Bc çalıştı. Bu ve kırmızı göz … aynı zamanda sahte mi? Demek istediğim, hiç bir anda ortaya çıkan bir sinek görmedim. Etrafta uçuyorlar, canınızı sıkıyorlar, SONRA karaya. Birşey doğru değil.Sahte Sinek

“Sinek sahteydi” üzerine 14 yorum

1. Erzincan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 08-10-2020 21:49:16

2. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-10-2020 22:17:05

3. Elazığ merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 09-10-2020 04:34:37

4. Bolu merkezden ben gaye. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-10-2020 05:08:18

5. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 324

6. Düzce dan kimler var. Sinek sahteydi . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 69

7. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , ali – 149

Yorum yapın