Sinek sahteydi

Pence’in kafasına inen sineğin videosunu ne kadar çok izlersem, o kadar çok aksaklık veya benzeri bir şey gibi görünüyor. Açıkçası “teknik konuşma” konusunda bilgili değilim ama Liberaller bir sinyali hackleyip, tartışmada cinayetten uzaklaştırmak için sahte bir sinek yerleştirmiş olabilir mi? Eğer öyleyse, herkesin bahsettiği TÜM Bc çalıştı. Bu ve kırmızı göz … aynı zamanda sahte mi? Demek istediğim, hiç bir anda ortaya çıkan bir sinek görmedim. Etrafta uçuyorlar, canınızı sıkıyorlar, SONRA karaya. Birşey doğru değil.Sahte Sinek

“Sinek sahteydi” üzerine 45 yorum

1. Erzincan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 08-10-2020 21:49:16

2. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-10-2020 22:17:05

3. Elazığ merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 09-10-2020 04:34:37

4. Bolu merkezden ben gaye. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-10-2020 05:08:18

5. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 324

6. Düzce dan kimler var. Sinek sahteydi . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 69

7. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , ali – 149

8. Isparta dan kimler var. Sinek sahteydi . Merhabalar siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 147

9. Bursa dan kimler var. Sinek sahteydi . Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 144

10. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Selamlar web siten inanki hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 316

11. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 230

12. Karaman dan kimler var. Sinek sahteydi . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 104

13. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 25

14. Ankara merkezden ben ali. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-11-2020 20:45:39

15. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:29:13

16. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 223

17. Çanakkale merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun 06-12-2020 14:07:32

18. Adana dan kimler var. Sinek sahteydi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 211

19. Tekirdağ merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-12-2020 04:19:58

20. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 08:02:54

21. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamlar web siten valla hayran edici, şukuladım 02-01-2021 05:22:26

22. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 225

23. Kırşehir dan kimler var. Sinek sahteydi . Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 194

24. Nevşehir dan kimler var. Sinek sahteydi . Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, şukuladım , gaye – 152

25. Çorum merkezden ben ali. Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-01-2021 01:41:02

26. Trabzon dan kimler var. Sinek sahteydi . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 304

27. Bu konu : ” Sinek sahteydi ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 480

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link