Sınıflandırılmış Reklam Irkçılığı ile Mücadele

Kijiji, Kanada’da ebay’a ait oldukça popüler bir sınıflandırılmış reklam ağıdır. Yeni taahhütleri şunları içerir:

“Cesur sohbetler ve eleştirel öz değerlendirme yapmaya devam ederek, Kijiji’yi Siyahi ve Yerli toplulukların kendilerini hoş karşılayacakları bir yer haline getirmeye kararlıyız.

Kijiji deneyiminin nasıl daha kapsayıcı olabileceğini ve Siyah ve Yerli toplulukların ve işletmelerin yerel işlemlerinde başarılı olmasını nasıl daha iyi hale getirebileceğini belirlemek için platformumuzu, politikalarımızı ve pazarlamamızı denetlemek için üçüncü bir tarafla birlikte çalışacağız. Denetim 2020 Sonbaharına kadar tamamlanacaktır.

Bunların uzun ve gerekli bir yolculuğun ilk adımları olduğunu biliyoruz. Kijiji’yi Siyahlar ve Yerli topluluklar için daha kapsayıcı bir alan haline getirmek için çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Şimdi ırkçı sınıflandırılmış ilanlarımız mı var? Nerede bitiyor?!?

“Sınıflandırılmış Reklam Irkçılığı ile Mücadele” üzerine 16 yorum

1. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 05:51:54

2. Artvin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 05:55:32

3. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 19-09-2020 19:03:56

4. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:53:08

5. Muş merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 10:03:56

6. Bu konu : ” Sınıflandırılmış Reklam Irkçılığı ile Mücadele ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 222

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Sınıflandırılmış Reklam Irkçılığı ile Mücadele . Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 316

8. Erzincan merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 26-10-2020 10:13:50

Yorum yapın