Yani yaklaşık bir ay önce herkes baş ağrısı çekmeye başladı, değil mi? Sonra hepimize daha fazla yemek yememiz söylendi, antenler hakkındaki bilgilerimizi ele alırken ve içerideki işler için yabancı ülkeleri suçladılar. Sonra aniden yeni ay yıllarında (12 02 2021) baş ağrılarımız tamamen geçti. Ama eğer ağzımızı kapalı tutmazsak onları geri getirmekle tehdit ediyorlar. Bugün başka neyi test edecekler? Seçtikleri sinir silahıyla ilgili hatırladığımıza ve beynimizden hangi bilgiyi sileceğimizi seçmeye ne dersiniz? Bu ay bu deneyimi başka kim yaşadı? Evet, halk bir pus içinde yaşıyor, istihbarat ajanları özel muamele görüyor ve çoğu zaman önümüzdeki 5 yıllık planları için psikopat yapacak otistler var

Author

22 Comments

1. Adıyaman merkezden ben memo. Selamlar sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım 12-02-2021 19:40:16

2. Bu konu : ” Sinir silahı sıfırlama ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 114

3. Batman merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-02-2021 19:57:56

4. Bu konu : ” Sinir silahı sıfırlama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, saolun , ziya – 492

5. Muş merkezden ben memo. Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 12-02-2021 20:15:59

6. Niğde merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım 12-02-2021 20:16:00

7. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 12-02-2021 20:34:27

8. Aydın dan kimler var. Sinir silahı sıfırlama . Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 402

9. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam siten valla güzel, şukuladım 12-02-2021 23:01:08

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sinir silahı sıfırlama ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 21

11. Manisa dan kimler var. Sinir silahı sıfırlama . Selam sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 299

12. Selamlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Sinir silahı sıfırlama ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım , ziya – 498

14. Eskişehir dan kimler var. Sinir silahı sıfırlama . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , hatice – 375

15. Van dan kimler var. Sinir silahı sıfırlama . Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 435

16. Van merkezden ben . Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 13-02-2021 01:40:58

17. Ağrı dan kimler var. Sinir silahı sıfırlama . Slm siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 104

18. Bu konu : ” Sinir silahı sıfırlama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, şukuladım , hatice – 342

19. Bu konu : ” Sinir silahı sıfırlama ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 269

20. Bu konu : ” Sinir silahı sıfırlama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , – 387

21. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa gerçekten iyi, tebrikler 06-03-2021 11:50:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link