Yapabileceğim tek şey gülmek. Bu kandırılmış moronlar ne istediklerini bilmiyorlar. Bahse girerim bu güncel olaylar, çok daha büyük ve daha kontrol edici bir şeyin yapı taşlarıdır.

Şeytan’ın dünya üzerindeki kontrolü, etkisi ve boğma gücü arttıkça, haklarınız ve özgürlükleriniz daha da hızlı bir şekilde aşınacak. Ve bir süredir bu yoldayız. Teslim olmaya zorlanacaksınız. Bu sadece başlangıç. Kilitleme, isterseniz bir başlangıçtır.

Şeytanın özgürlüğü için çok fazla

Author

10 Comments

1. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. Amasya dan kimler var. Sinirli ateistler / Hıristiyan karşıtı / Şeytan halkının kilisesi, Şeytan’ın özgürlüğe izin verdiği için iyi olduğunu söyleyecektir. Ve yine de, dünya şu anda kilitlenme ve kontrolle Şeytan’ın arzulanan dünyasından küçük bir tat alıyor ve daha da kötüye gidecek. Şeytan’dan bu özgürlük nerede şimdi ha? . Slm paylaşım inanki iyi, tebrikler , ahmet – 138

3. Slm sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

4. Sivas merkezden ben doruk. Merhabalar siten inanki mükemmel, sağolun 01-03-2021 15:02:25

5. Sinop dan kimler var. Sinirli ateistler / Hıristiyan karşıtı / Şeytan halkının kilisesi, Şeytan’ın özgürlüğe izin verdiği için iyi olduğunu söyleyecektir. Ve yine de, dünya şu anda kilitlenme ve kontrolle Şeytan’ın arzulanan dünyasından küçük bir tat alıyor ve daha da kötüye gidecek. Şeytan’dan bu özgürlük nerede şimdi ha? . Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 221

6. Kastamonu merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 04-04-2021 07:58:54

7. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-04-2021 15:13:35

8. Gaziantep dan kimler var. Sinirli ateistler / Hıristiyan karşıtı / Şeytan halkının kilisesi, Şeytan’ın özgürlüğe izin verdiği için iyi olduğunu söyleyecektir. Ve yine de, dünya şu anda kilitlenme ve kontrolle Şeytan’ın arzulanan dünyasından küçük bir tat alıyor ve daha da kötüye gidecek. Şeytan’dan bu özgürlük nerede şimdi ha? . Slm sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 237

9. Muş dan kimler var. Sinirli ateistler / Hıristiyan karşıtı / Şeytan halkının kilisesi, Şeytan’ın özgürlüğe izin verdiği için iyi olduğunu söyleyecektir. Ve yine de, dünya şu anda kilitlenme ve kontrolle Şeytan’ın arzulanan dünyasından küçük bir tat alıyor ve daha da kötüye gidecek. Şeytan’dan bu özgürlük nerede şimdi ha? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun , emin – 349

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link