Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!!

Avrupa’nın birçok yerinde, Signal mesaj uygulaması çalışmıyor ve sorunlar yaşıyor. WhatsApp & Co’nun gizliliği azaltmaya ve sansürü artırmaya karar vermesinden sonra belki de bir saldırının hedefi oldu. Ama belki de bu kadar çok yeni kullanıcıyı kaldıramaz. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

“Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!!” üzerine 17 yorum

1. Karabük dan kimler var. Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! . Selamlar sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 78

2. Trabzon dan kimler var. Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! . Merhabalar sayfa cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 444

3. Uşak dan kimler var. Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! . Selam paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler , memo – 401

4. Eskişehir dan kimler var. Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 167

5. Bu konu : ” Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 227

6. Nevşehir merkezden ben emin. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 16-01-2021 08:38:49

7. Hakkari dan kimler var. Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! . Selam web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 381

8. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 20:47:11

9. Bu konu : ” Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran edici, şukuladım , ziya – 387

10. Bu konu : ” Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 76

11. Bu konu : ” Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , doruk – 118

12. Yalova dan kimler var. Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 34

13. Bingöl merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-02-2021 02:27:52

14. Zonguldak dan kimler var. Sinyal Uygulaması Çalışmıyor !!! . Selam herkese sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 1

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link