Sir Bernard Lovell, NASA-Apollo 8 yolculuğunun tamamen saçma olduğunu eleştirdi

21 Aralık 1968, Apollo 8 yolculuğu tamamen saçma – Sir Bernard Lovell.

Sir Bernard Lovell, Apollo 8 yolculuğu tamamen saçma. LONDRA, Kasım (AFP) – Jodrell Bank’taki İngiliz radyo gözlemevinin müdürü Sir Bernard Lovell, planlanan yolculuğu Apollo 8’de üç uzay adamı tarafından sert bir şekilde kınadı ve “tamamen saçma” olarak adlandırdı.

Londra gazetesi “Evening News” ile yaptığı röportajda, “üç astronotun Dünya’ya asla geri dönmemesi ya da yapsalar bile Dünya atmosferine yeniden girdiklerinde ölecekleri büyük bir şans olduğunu belirtti. saatte 40.000 km hızla çalışıyor. Hiçbir insan hayatta kalamaz. “dedi. Lovell daha önce Rusların, Zond 6’nın daha önce yaptığı gibi atmosferin daha yüksek katmanlarına karşı zıplama yöntemiyle dünyaya dönme konusunu çözdüğünü belirtmişti. Ancak Rusların insanlı uzay uçuşlarına karşı çok temkinli olduklarını da sözlerine ekledi.

https://www.awe130.com/apollo/apollo-8/apollo-8-clippings-english/1968-12-21-sir-bernard-lovell-criticizes-the-apollo-8.html

Biz fısıldayız

“Sir Bernard Lovell, NASA-Apollo 8 yolculuğunun tamamen saçma olduğunu eleştirdi” üzerine 29 yorum

1. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 19-07-2020 06:14:25

2. Yozgat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:22:27

3. Sinop merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler 09-08-2020 03:09:31

4. Gaziantep merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 14:02:36

5. Bilecik merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 19:08:36

6. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-08-2020 22:36:29

7. Çanakkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 06:58:29

8. Bu konu : ” Sir Bernard Lovell, NASA-Apollo 8 yolculuğunun tamamen saçma olduğunu eleştirdi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, şukuladım , – 176

9. Aksaray dan kimler var. Sir Bernard Lovell, NASA-Apollo 8 yolculuğunun tamamen saçma olduğunu eleştirdi . Merhaba siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 98

Yorum yapın