Kategoriler
Genel

Sıradakinden korkan başka biri var mı?

İsyanlar ve virüsler için bir son hedef yok gibi görünüyor.

BLM ayaklanmaları, Chauvin’in tutuklanmasına ve mahkemeye hazır olmasına rağmen, yardımcı polis, Şehir, Eyalet ve Federal makamların reformları taahhüt etmesine ve halkın sorunun farkında ve protestoculara katılmasına rağmen devam ediyor.

Covid yandı ve ikinci bir dalga yok gibi görünüyor. Kilitlenmeler devam ediyor ve yeni ve daha doğru verilere rağmen, hala her gün maske takmaktan ve bu kuralları ihlal etmeden protestocu dalgaları ve dalgalarına rağmen sosyal olarak mesafe almaktan korkuyoruz.

Neredeyse tüm bunların mümkün olduğunca uzun süre devam etmesini isteyenler var ama neden?

Her iki konuyu da Haziran’ın ötesine uzatmak, büyük siyasi partilerin olası tutuklamalarına karşı siyasi engeller koymaya başlıyor.

Her iki konunun uzatılması, oy pusulalarında ve dijital oylamalarda tartışmaya yardımcı olur.

Her iki konunun uzaması halkla gerginliği arttırır ve protestocuların öfkesini ve kendi kendini izole edenlerin stresini iltihaplandırır.

Bu bir seçim yılı ve kukla ustaları sonbaharda belirli bir sonuç elde etmek için her ipi kullanılabilir hale getiriyor.

Tüm bunlardan duyduğum korku, isyanların barışçıl bir biçimde tırmanması ve CDC’nin Covid’in bize söylediklerimize kıyasla ne kadar tehlikeli olduğunu göstermeye devam etmesi durumunda olan şey. İsyanlar yeterince uzun sürmezse planlanan bir sonraki gecikme veya iltihaplanma olayı nedir ??

Yorum Not: Tiananmen meydanı katliamı, Çin Komünist Diktatörlüğü tarafından özgürlük adına protesto eden kendi vatandaşlarına uygulanan bir eylemdi. .BBC, 10.000 özgürlük savaşçısının öldürüldüğünü belirtti(Bu yorum gelecekteki tüm iş parçacığı gönderimlerimde görünecek)

… dontkillmehillary tarafından gönderildi
[comments]

“Sıradakinden korkan başka biri var mı?” için 12 yanıt

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, şukuladım 12-06-2020 12:32:27

Bingöl merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-06-2020 15:49:53

Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-06-2020 01:48:30

Kilis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 30-06-2020 03:09:05

Mersin merkezden ben Emine. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-07-2020 04:41:13

Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-07-2020 21:01:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir