Bize karşı kullanılan pek çok psyop, sahip oldukları muhalefeti zayıflatmak için birbirimizle savaşmamıza bağlıdır, ancak toplumdaki kötü şeyleri belirtmek doğru olsa da, önemli bir değişiklik yapmamızı sağlayacak şey kurtulmaktır. hükümeti kontrol eden insanların oranı.

Ulusunuza değer veriyorsanız, çevrenizin kontrolünü ele geçirme milliyetçi idealini takip edin.

Author

17 Comments

1. Eskişehir dan kimler var. Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. . Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 108

2. Bu konu : ” Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 329

3. Bu konu : ” Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten güzel, tebrikler , ahmet – 277

4. selamun aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kilis merkezden ben Hasan. Selam herkese siten valla iyi, tebrikler 11-04-2021 18:17:28

6. Osmaniye merkezden ben . Merhaba siten valla çok iyi, teşekkürler 11-04-2021 18:19:18

7. Bu konu : ” Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 347

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

9. Muş dan kimler var. Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. . Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 197

10. Manisa merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler 14-04-2021 23:57:02

11. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

12. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım 24-04-2021 10:38:33

14. Bu konu : ” Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 341

15. Aydın dan kimler var. Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha iyi, saolun , ali – 189

16. Bu konu : ” Sıradan insanlara karşı savaşmak için zaman kaybetmemeliyiz, yapmamız gereken toplumu yöneten insanları yenmektir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 447

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link