İnsanlar zıplar ve şakalaşır, ancak palyaçolar TV haberlerinde ve kamerada sıkışıp kaldılar, gökyüzünde helikopterler var Denizciler, polis, muhabirler Pele’nin nerede, neden ve neden diye bağırdığını soruyor, Zina “Tam buradayız” Onlar gittiğimizi bilmeden önce hamleler yapıyoruz ve ritim tutuyoruz Chevy’ye atlayıp büyük ışıklara doğru yola koyuluyoruz Gerisini bilmek ister misiniz? Hey, hakları satın al …

Author

26 Comments

1. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

2. Diyarbakır dan kimler var. Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi . Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 309

3. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

4. Bu konu : ” Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 241

5. Bu konu : ” Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 111

6. Bursa dan kimler var. Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 424

7. Siirt merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 15:53:23

8. Bursa merkezden ben Emine. Mrb siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 18:50:21

9. Hakkari dan kimler var. Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi . Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 153

10. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

11. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

12. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler

13. Tekirdağ dan kimler var. Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi . Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 421

14. Malatya dan kimler var. Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi . Merhaba siteniz cidden çok güzel, saolun , ziya – 266

15. Selamlar web siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

16. Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım

17. Erzurum merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 27-02-2021 12:57:33

18. Selam herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Bursa merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 13-03-2021 11:23:34

20. Karabük dan kimler var. Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 76

21. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 22

23. Burdur dan kimler var. Sirk Ustası Dışarı Çıkıp Fillerin Şehirden Ayrıldığını Söyledi . Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 373

24. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-03-2021 05:34:44

25. Karabük merkezden ben . Mrb web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 09-04-2021 05:10:32

26. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link