Çalışan evden çalışmaya devam edebiliyorsa ve aşı olmak istemiyorsa, bu şekilde devam etme ayrıcalığına sahip olacaktır.

Ancak daha önce aşı olmuş ve bu yöntemle devam etmek isteyen ve ofise geri dönmesi gereken kişilere haksızlık olur mu?

Nasıl ele alınacaktı?

…Unomas1745 tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, tebrikler 22-08-2021 03:35:42

2. Muğla merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 22-08-2021 05:17:29

3. Bu konu : ” Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 34

4. Çorum dan kimler var. Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? . Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 430

5. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım

6. Bu konu : ” Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 370

7. Osmaniye dan kimler var. Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? . Merhabalar web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , – 357

8. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım 31-08-2021 03:50:34

9. Mersin dan kimler var. Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? . Selamlar sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım , doruk – 41

10. İzmir dan kimler var. Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? . Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 379

11. Bilecik merkezden ben Hasan. Mrb sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 07-09-2021 19:49:18

12. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Giresun dan kimler var. Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? . Merhabalar sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım , doruk – 125

14. Bu konu : ” Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 21

15. Tokat merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 24-09-2021 17:04:54

16. Kütahya dan kimler var. Şirketinizin aşısızlar için planı nedir? . Merhaba siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 372

Write A Comment