Şirketler “politik nedenlerle” müşterilerini neden yabancılaştırıyor?

“Sola girdikleri” için değil. Bunun solla hiçbir ilgisi yok.

Kesinlikle oy haklarını önemsedikleri için değil. Kimlik göstererek kendileri için çalıştıklarını bile kanıtlamak zorunda kalmadan, Çin’deki işçilerinin bir sendika için oy vermeleri hakkında ne düşündüklerini sorun.

Aslında, Coca-Cola hakkında ne düşünürdü hiç fabrikalarında kimlik göstermek zorunda kalmadan sendika oylaması yapıyor mu? Yani, sokaktan herkes gelip bir sendikaya oy verebilir mi? Bu da harika bir fikir olur mu?

Bu şirketlerin uyanmış gibi görünmesinin nedeni, ÇKP’nin propaganda istilasının bir parçası olmalarıdır.

Çin’de iş yapmak için kendinizi ÇKP’ye mecbur kılmalısınız.

Bunun arkasında “sol” değil. Bu şirketlerin CEO’larını konuştuklarında dürüst davranabildikleri için tebrik etmeliyim. Bize ait Devlet Başkanı Başkan yardımcısı bu kadarını bile yapamaz.

This Post Has 6 Comments

1. ziya

Bu konu : ” Şirketler “politik nedenlerle” müşterilerini neden yabancılaştırıyor? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten güzel, sağolun , ziya – 391

2. elif yılmaz

Sakarya dan kimler var. Şirketler “politik nedenlerle” müşterilerini neden yabancılaştırıyor? . Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 403

3. mehmet

Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

4. Hasan

Bayburt merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-04-2021 10:28:32

5. banu

Muş merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-04-2021 11:48:45

6. ali

Iğdır dan kimler var. Şirketler “politik nedenlerle” müşterilerini neden yabancılaştırıyor? . Selam herkese sayfa inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 159

Bir cevap yazın