New York Excelsior Pass, aşılama geçmişini ve COVID-19 test verilerini takip edebilen, devlet tarafından geliştirilmiş yeni bir uygulamadır. Bazı spor ve eğlence mekanları, bir iç mekan etkinliğine katılmadan önce ya negatif bir COVID-19 testi ya da COVID-19 aşısı gerektirir. Bu uygulama, kullanıcılar için takip sistemini basitleştirmeyi amaçlamaktadır.

Kişisel sorumluluğa ne oldu? Hastanız EVDE KALMAK.

29 yaşındayım. Geçen gün bir Bekarlığa Veda Partisine gittim ve kişisel anketler yapıyordum. İnsanların tepkilerini değerlendirmek. Sadece Faturalar Oyunlarına gitmek istediği için alan arkadaşlarımdan biri dışında herkes Siktir Hayır dedi. Şimdi onu yargılamıyorum. Bir yetişkin olarak bu onun kararı. Ancak kararını sağlıkla ilgili nedenlerden dolayı almadı. Bunu alıyor çünkü Spor Endüstrisi, takımınızı neşelendirmek için bu etkinliklere katılmak istiyorsanız sizi almaya zorluyor. Bu berbat bir şey. En fazla 2 saat boyunca yanınızda olacaksınız. Sağlık Durumunuzu bilmek önemli değildir. Aslında 2 saattir Sağlık Durumumun ne olduğu seni hiç ilgilendirmez.

911 Hava Limanı Tam Vücut Tarayıcıları Tartışmasını kim hatırlıyor? Merak etmeyin çocuklar, tüm vücudunuzu istila etmez. Seni çıplak görmüyor, bu senin güvenliğin için. Teröristlerin bir Uçağı patlatmasını mı istiyorsunuz? Bir tehdit olmadığınızı kanıtlamak için bu Tam Vücut Tarayıcılardan geçin. Ve katıldığınız her tıbbi deneyi görmemize izin verin. Bu sizin güvenliğiniz içindir.

Neden hasta olmadığımı kanıtlamam gerekiyor? Hasta olmadığımı biliyorum. Aşılar bir Tedavi Değildir. Tek yaptığı semptomları azaltmaktır. Bu, toplumu tekrar açmak için gereksinimleri haklı çıkarmak için geriye dönük bir mantık.

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 366

2. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım 26-04-2021 11:48:20

3. Uşak dan kimler var. Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 53

4. Düzce merkezden ben doruk. Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2021 20:40:37

5. Elazığ dan kimler var. Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 495

6. Aydın merkezden ben banu. Slm web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:29:53

7. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Bu konu : ” Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. ” çok güzel. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 287

9. Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 19-05-2021 03:44:23

10. Kırşehir dan kimler var. Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 52

11. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 151

14. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-05-2021 09:50:59

15. Samsun merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-06-2021 18:00:08

16. Sakarya dan kimler var. Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. . Selam sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 428

17. Bu konu : ” Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 282

18. Zonguldak merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa valla iyi, teşekkürler 27-06-2021 06:03:55

19. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler 03-07-2021 08:26:45

20. Batman merkezden ben . Slm web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 02:53:18

21. Eskişehir merkezden ben memo. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-07-2021 18:37:35

22. Selam web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Kayseri merkezden ben . Mrb bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 01:06:47

24. Bu konu : ” Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok iyi, saolun , hatice – 401

25. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link