New York Excelsior Pass, aşılama geçmişini ve COVID-19 test verilerini takip edebilen, devlet tarafından geliştirilmiş yeni bir uygulamadır. Bazı spor ve eğlence mekanları, bir iç mekan etkinliğine katılmadan önce ya negatif bir COVID-19 testi ya da COVID-19 aşısı gerektirir. Bu uygulama, kullanıcılar için takip sistemini basitleştirmeyi amaçlamaktadır.

Kişisel sorumluluğa ne oldu? Hastanız EVDE KALMAK.

29 yaşındayım. Geçen gün bir Bekarlığa Veda Partisine gittim ve kişisel anketler yapıyordum. İnsanların tepkilerini değerlendirmek. Sadece Faturalar Oyunlarına gitmek istediği için alan arkadaşlarımdan biri dışında herkes Siktir Hayır dedi. Şimdi onu yargılamıyorum. Bir yetişkin olarak bu onun kararı. Ancak kararını sağlıkla ilgili nedenlerden dolayı almadı. Bunu alıyor çünkü Spor Endüstrisi, takımınızı neşelendirmek için bu etkinliklere katılmak istiyorsanız sizi almaya zorluyor. Bu berbat bir şey. En fazla 2 saat boyunca yanınızda olacaksınız. Sağlık Durumunuzu bilmek önemli değildir. Aslında 2 saattir Sağlık Durumumun ne olduğu seni hiç ilgilendirmez.

911 Hava Limanı Tam Vücut Tarayıcıları Tartışmasını kim hatırlıyor? Merak etmeyin çocuklar, tüm vücudunuzu istila etmez. Seni çıplak görmüyor, bu senin güvenliğin için. Teröristlerin bir Uçağı patlatmasını mı istiyorsunuz? Bir tehdit olmadığınızı kanıtlamak için bu Tam Vücut Tarayıcılardan geçin. Ve katıldığınız her tıbbi deneyi görmemize izin verin. Bu sizin güvenliğiniz içindir.

Neden hasta olmadığımı kanıtlamam gerekiyor? Hasta olmadığımı biliyorum. Aşılar bir Tedavi Değildir. Tek yaptığı semptomları azaltmaktır. Bu, toplumu tekrar açmak için gereksinimleri haklı çıkarmak için geriye dönük bir mantık.

Author

5 Comments

1. Bu konu : ” Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 366

2. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım 26-04-2021 11:48:20

3. Uşak dan kimler var. Şirketlerin Sağlık Durumunuzu bilme hakkı yoktur. Özellikle onlar için çalışmadığınızda. Aşı Pasaportları ile savaşmalıyız. . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 53

4. Düzce merkezden ben doruk. Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2021 20:40:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link