Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum.

Dürüst olmak gerekirse, Facebook, Google vb .’de nefret eden insanların ne kadar önemli olduğunu bilmiyorum. Demek istediğim, çalışan milyonlarca sunucuları var, işletmek için milyarlarca maliyeti var ama biz ücretsiz olarak kullanıyoruz. Tabii ki bir sorun olacak ve bu platformları ücretsiz kullanmak için verilerimi vermekten mutluluk duyuyorum. Google bir köpeğim olduğunu biliyor ve bana köpek atıştırmalıkları için reklamlar gösteriyor mu? Harika! Demek istediğim, sadece bir erkek olduğunuzu ve hijyenik pedler için reklamlar gördüğünüzü hayal edin. Hayır, teşekkürler, benimle alakalı reklamlar görmeyi tercih ederim ve ayrıca bazen bu şekilde iyi küçük markalar bulursunuz. Demek istediğim, muhtemelen T & C’ye verilerin toplanacağını yazdılar, ancak insanlar zaten bu şeyleri okumuyorlar. Son olarak, bilgilerinizi vermekten hoşlanmıyorsanız, ancak tamamen ücretsiz bir platform kullanmak istiyorsanız, üzgünüm, bunlar kâr amaçlı bir iştir, böylece işinizi ücretli özel mesajlaşma uygulamaları gibi başka bir yere götürebilirsiniz.

This Post Has 27 Comments

1. elif yılmaz

Gaziantep dan kimler var. Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. . Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 52

2. ziya

Antalya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 01-01-2021 12:11:58

3. Anonim

Antalya dan kimler var. Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. . Merhaba sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 21

4. elif yılmaz

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 18:33:36

5. emin

Ordu dan kimler var. Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. . Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 395

6. Anonim

Bingöl dan kimler var. Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. . Selam sayfanız inanki iyi, twitter da paylaştım , – 42

7. doruk

selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

8. Hasan

Artvin merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler 20-01-2021 16:17:48

9. Anonim

Eskişehir merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 04:40:54

10. emin

Bu konu : ” Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , emin – 366

11. Emine

Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. emin

Bu konu : ” Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 290

13. memo

Bu konu : ” Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler , memo – 311

14. ali

Mrb paylaşım inanki iyi, teraziye tıkladım

15. banu

selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, tebrikler

16. ali

merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

17. Hasan

Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler 22-02-2021 15:11:31

18. ali

Merhaba herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

19. Hasan

Yalova merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, sağolun 27-02-2021 19:34:03

20. Hasan

Bu konu : ” Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 414

21. Gürbüz

Hatay dan kimler var. Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 96

22. ali

Bu konu : ” Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 206

23. emin

Siirt dan kimler var. Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. . Selamlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, saolun , emin – 131

24. memo

Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

25. ziya

Bu konu : ” Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 252

26. emin

Bu konu : ” Şirketlerin verilerimi izleyerek bana alakalı reklamlar göstermesini seviyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 85

27. Aylin

Elazığ merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 15:06:27

Bir cevap yazın