şişeden maymunlar

Bu turuncu adamın kötü beyinlerinin yıkanmasından daha fazlası varmış gibi hissediyorum. İç düşmanınızı aynı şeyle suçlarken, siyasi amaç için kasıtlı bir aldatmaca kullanmayı haklı çıkarmak zordur.

Söylemeye çalışıyorum, teorim, bu tür davranışları gerçekleştiren bu insanların yanakları kurtarmaya çalışıyor gibi göründükleri. korkmuş görünüyorlar. Ya ‘işi halletmek’ için para / güç sözü verilir ya da dolandırıcılık ve yolsuzluk geçmişlerini gizli tutma sözü verilir. Üst düzey yetkililer tarafından şantaja uğruyorlarsa, bunu halletmek için her şeyi yaparlar.

Yaygın seçim sahtekarlığının bu karmaşık yaklaşımı, istenen sonucu aldığınız sürece özensizleşip tökezleyip gezip görmezden gelmeyi çok kolaylaştırır.

işte burada, yüzlerce yeminli ifade, video kanıtı ve kapıyı ardına kadar açan istatistiksel veriler var. ve ne kadar çok açılırsa, hamamböcekleri o kadar çok dağılır. ne kadar özensiz olurlarsa, vatandaşlarımızın gözünde o kadar az geçerlilik taşıyacaklar.

ve bu sadece oy sayıcıları ile ilgili, ancak bu teori postacılara, bu üç harfli devlet kuruluşlarına, pedowood’a, hükümet temsilcilerine, valilerin kendilerine, önceki başkanlara, silikon vadisine uygulanabilir, liste devam ediyor .. .

TLDR: pandora kutuya geri dönmez. o sadece çıkıyor

… sniz_fondue tarafından gönderildi
[comments]

“şişeden maymunlar” üzerine 17 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. şişeden maymunlar . Merhaba sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 127

2. Bu konu : ” şişeden maymunlar ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 204

3. Bu konu : ” şişeden maymunlar ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 55

4. Bu konu : ” şişeden maymunlar ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 230

5. İzmir dan kimler var. şişeden maymunlar . Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 18

6. Tokat dan kimler var. şişeden maymunlar . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 168

7. Ordu dan kimler var. şişeden maymunlar . selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, face de paylaştım , gaye – 117

8. Erzincan merkezden ben ali. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-01-2021 19:57:09

9. Bu konu : ” şişeden maymunlar ” çok güzel. Slm sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , banu – 134

10. Çorum dan kimler var. şişeden maymunlar . Mrb sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 412

11. Eskişehir merkezden ben ali. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-02-2021 04:02:12

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link