SS: Seçkinlerin paraları hisse senetlerinde var, onları kontrol ediyorlar, “piyasa” gitti.

Pek çok insan bunu çözüyor ve seçkinlerin dışarı çıkamayacağını biliyor çünkü paralarının çoğunu kaybedecekler.

Yani tek seçenek borsayı yükseltmeye devam etmektir, bu yüzden bir pandemide tüm zamanların en yüksek seviyesinde

Sanırım 50.000’e çıkarmadan önce olabildiğince çok insanı silkelemek istiyorlar.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 408

2. Amasya merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler 02-02-2021 16:56:32

3. Batman dan kimler var. Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 294

4. Adana dan kimler var. Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 493

5. Elazığ dan kimler var. Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Emine – 98

6. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, tebrikler

7. Tunceli merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-02-2021 10:15:42

8. Sakarya dan kimler var. Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. . Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 218

9. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım 24-02-2021 21:57:39

10. Bu konu : ” Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 439

11. Bu konu : ” Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 107

12. Kırşehir merkezden ben gaye. Mrb siten inanki hayran bıraktı, tebrikler 14-03-2021 01:53:43

13. Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

14. Selam herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

15. Bu konu : ” Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 340

16. Mersin merkezden ben banu. Merhaba siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 29-03-2021 02:43:40

17. Batman merkezden ben . Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 10:16:08

18. Bu konu : ” Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 112

19. Elazığ dan kimler var. Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. . Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 164

20. Giresun dan kimler var. Şişirmeden önce borsadan çıkmanı istiyorlar. . Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, sağolun , – 34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link