Sadece buradaki bağlantıyı hecelememe gerek olmadığını varsayacaktım, ama reddit olmak … (iç çekiş)

COVID-19 dünya nüfusunun yüzde 99.9999’u için soğuksa, o zaman neden tüm yaşamlarımız ve özgürlüklerimiz yok olsun, çünkü şişman, sağlıksız ve yaşlı insanların bir yüzdesi yakalanırsa yaralanabilir veya ölebilir?

Sadece dışarı çıkıp söyleyeceğim, 95 yaşındaki büyükannen ya da günde bir paket sigara içen alkolik kayınbiraderin ya da sonuncusunu geçiren “kıvrımlı” kız kardeşin umurumda değil. 40 yıldır realite TV’yi izleyerek boğazından aşağı fast-food iterek.

Ben gerçekten yok. Ve bu insanlar yüzünden tüm dünyanın değişmesi gerektiğini ve sağlıklı insanların ve çocukların cezalandırılması gerektiğini düşünüyorsanız, bencilsin.

41 Comments

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-04-2021 13:25:32

2. Afyon merkezden ben banu. Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-04-2021 16:34:47

3. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 302

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 313

5. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Tunceli merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 22:23:17

7. Çanakkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 23-04-2021 16:37:09

8. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 151

10. Aydın dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 194

11. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

12. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, saolun 06-05-2021 22:23:00

13. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Merhaba siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 225

14. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 13-05-2021 00:21:33

15. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

16. Selamlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Elazığ dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 243

18. Osmaniye dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . Merhabalar sayfa vallaha iyi, tebrikler , doruk – 111

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 4

20. Siirt dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 164

21. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden güzel, facebookta paylaştım , ali – 438

22. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 321

23. Düzce merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-06-2021 12:19:38

24. Afyon dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . Selam siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 482

25. Bitlis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 13-06-2021 04:44:15

26. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 316

27. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Burdur merkezden ben memo. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-06-2021 18:51:34

29. Muğla dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , – 448

30. Artvin merkezden ben . selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-06-2021 21:23:12

31. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden güzel, şukuladım , banu – 25

32. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 120

33. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Slm sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler , – 335

34. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, saolun 13-07-2021 04:10:42

35. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

36. Gümüşhane dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 152

37. İstanbul merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım 21-07-2021 10:37:04

38. Hatay merkezden ben ali. Selamlar sayfa inanki iyi, teşekkürler 24-07-2021 05:25:29

39. Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link