Sadece buradaki bağlantıyı hecelememe gerek olmadığını varsayacaktım, ama reddit olmak … (iç çekiş)

COVID-19 dünya nüfusunun yüzde 99.9999’u için soğuksa, o zaman neden tüm yaşamlarımız ve özgürlüklerimiz yok olsun, çünkü şişman, sağlıksız ve yaşlı insanların bir yüzdesi yakalanırsa yaralanabilir veya ölebilir?

Sadece dışarı çıkıp söyleyeceğim, 95 yaşındaki büyükannen ya da günde bir paket sigara içen alkolik kayınbiraderin ya da sonuncusunu geçiren “kıvrımlı” kız kardeşin umurumda değil. 40 yıldır realite TV’yi izleyerek boğazından aşağı fast-food iterek.

Ben gerçekten yok. Ve bu insanlar yüzünden tüm dünyanın değişmesi gerektiğini ve sağlıklı insanların ve çocukların cezalandırılması gerektiğini düşünüyorsanız, bencilsin.

13 Comments

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-04-2021 13:25:32

2. Afyon merkezden ben banu. Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-04-2021 16:34:47

3. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 302

4. Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 313

5. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Tunceli merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 22:23:17

7. Çanakkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 23-04-2021 16:37:09

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 151

9. Aydın dan kimler var. Şişman ve sağlıksız olduğu için egzersizi yasakladığımızı, spor salonlarını kapattığımızı ve koşu ayakkabılarını yasa dışı yaptığımızı düşünün. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 194

10. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

11. İzmir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, saolun 06-05-2021 22:23:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link