Kategoriler
Genel

Sistematik Dış Etki ile Hedefleniyoruz. Özellikle Twitter’da ne okuduğuna inanmayın. Post ekran görüntüleri. Birlikte güçlüyüz. Birleşik Duruyoruz, Bölünüyor Düşüyoruz

10 dakika önce yanıt ver: İlk Gönderi yanlışlıkla paylaşılmaması gereken bazı gerçek kişilerin kişisel bilgilerini dahil etti. benim açımdan kaza, üzgünüm.

UZUN SONRASI UYARI

TLDR: Hepimiz oynanıyoruz. İster yerli ister yabancı olsun, bir grup bizi bir ülke olarak karşı karşıya getiriyor. Twitter haberlerinizi ALMAYIN. OKUMA VEYA GÖRMEKTEN HER ŞEYİ GEÇER. Bugün yayınlanan bu dergi makalesi sayesinde son 5 ay içinde Twitter’da trend olan iş parçacıkları üzerindeki bot trafiğinde% 250 artış: https://www.cs.cmu.edu/news/nearly-half-twitter-accounts-discussing-%E2%80%98reopening-america%E2%80%99-may-be-bots – Kasım ayına kadar harekete geçmeyi beklemiyorlar. En azından aylar, muhtemelen yıllar veya onlarca yıl oldu. BAZI SİZİN BEYAZLAR VE KARARLARDAN OLDUĞUNDAN EMİN OLMAYIN. BU BİZE İNANMAK İSTEMEKTEDİR. BİRLİKTE GÜÇLÜYORUZ. BİRLEŞİK BİZ STAND. GÜZELDİĞİMİZE BÖLÜNDÜ.

Detaylar:

Geçtiğimiz gün boyunca 100’den fazla ekran görüntüsüne sahibim. Neredeyse sadece twitter profillerinde kpop yıldızları veya ppl profil resimleri. Zamanın yaklaşık yarısında, ilk sabitlenmiş gönderi ve ardından ana yayınlarında başka bir şey olmayan düşük dereceli bir kpop müzik videosu videosu var. Ancak tweetleri ve cevapları tıkladığınızda, tencerenin her iki tarafını karıştırarak hem sol hem de sağ konuşma noktalarına saçma sapan binlerce tweet var. Masum bir şekilde “bunun neden olduğunu, sadece falan filanlarla sınırlı olduğunu” sorarak masumca sorarak hem sağ kanattan hem de sol kanat aşırılık yanlılarından sempati duyuyorlar. Sonra ABD vatandaşlarını soldan sağa, bu ipliklerdeki kavgalara sokarlar.

Twitter’daki #dcblackout eğilimi daha önce 700 bin tweet’e sahipti ve yasal hesaplar tarafından başlatıldıktan sonra sadece 20 dakika ezilmiş olmasına rağmen ve hala haber ajansları net bir şekilde yayın yaparken vb. mike tyson ve diğerleri gibi bu insanların görüşlerini alacağınızın tam tersi olan yasal hesaplar. Aşağıdaki imgur bağlantısında ekran görüntüleri.

Beyaz Saray’ın on yıllardır süren bir TV şovunun üzerine yerleştirilen sahte videolar ve görüntüler yayılmıştı. . . ve gün ışığında normal / ısıtmalı protestoların üzerine bir araya getirilmiş açık bir şekilde sahte video ve yıllar önce ve muhtemelen önceki olaylardan alınmış polis olayları ve (en önemlisi) polis ateşi ve ateşi hakkında çığlık atan insanların seslerini ekledi. Aynı çekimde onlara ateş eden polisler (yine sahte).

Gizli Afrika ve Orta Doğu ülkelerinin Çin büyükelçileri olarak poz veren hesaplar, mutlak sahte haberleri tweetliyor – yıllar öncesinden videolar (imgur fotoğrafları).

Çetelerin çıldırmasını sağlamaya çalışıyorlar. Bizi daha küçük ve daha küçük gruplara ayırmaya çalışıyorlar, bu yüzden bir ülke değilmiş gibi hissediyoruz, çünkü ayrıldıklarında daha zayıf olduğumuzu biliyorlar. Görünüşe göre YouTube hesaplarından gelir elde ediyorlar – Daha sonra birkaç Twitter botu, bu youtube hesaplarına twitter’leriyle çapraz bağlanıyor ve hesaplarının daha yasal görünmesini sağlamak için sabitlenmiş bir tweet olarak kullandıkları yasal videoların 5 saniyelik bölümünü kesiyor – sabitlenmiş tweet bir yüzü var – profesyonel görünümlü bir video – bir hesabın sahte olup olmadığını tespit etmeyi çok zorlaştırıyor. Normalden daha derine bakmanız gerekecek.

Bence hepsi aynı sahte kanallara bağlı, hepsi sahte yorumlarla birkaç twitter hesabı var. Kelimenin tam anlamıyla küçük resim montajları, dans koreografisi veya piyano çalma videoları, ancak “şarkı sözleri için olmasaydı, asla akmazdım” veya “şarkı sözleri olmadan çok iyi olduğunu düşünmezdim” ile dolu yorum. Şey . . . İşte şarkı sözleri lol. Kötü yazılan Çince dilbilgisi hatalı İngilizce veya yapay zeka kökenli yarım cümleler gibi kopya yapıştırma kullanıyorlar, YouTube çocuklarıyla öldürücü / cinselleştirilmiş içerikle ilgili tartışmalarda gördüğünüze benzer. Görüntüler doktorlaştırılıyor. Şimdi hepsi anlam kazanıyor. kim olursa olsun milyonlarca botu hayata geçirdi.

Çin ise o zaman ne kadar sürdüğü umurumda değil. Sonunda, yüz yıllık planlarıyla ya da her neyse fethedebildikleri için bölünmüş, karışmış ve huzursuz olacaklar. 1 ve United olduğumuzda en güçlüyüz. Ama ayrıldık düşüyoruz.

Milyonlarca daha küçük subs olan ve devriye gezmenin imkansız olduğu yerlerde şimdi de anlaşmazlığa itmeye çalışıyorlar. WhatsApp’ın Hindistan’da olduğu gibi.

https://imgur.com/gallery/P3RNPis

Yan not – sadece #dcblackout bu sabah başladığında daha tam olarak yakalamaya ve gerçekten araştırmaya başladım, bu yüzden bu sahte hesapların profilleri içinde ekran görüntüsü almaya başladığım zamandı

Bazı durumlarda, aynı hesap protesto gösterisini tweetleyecek ve daha sonra birkaç dakika içinde protesto tweetleri çıkaracaktır. Görünüşte oldukları algoritma, hesabınızın zaten yeterince büyük bir izlemesi olması koşuluyla, hashtag’e bağlı olarak rastgele retweet alacaktır. Küçük hesaplar tweet u / realDJT’yi dener ve bot etkinliği yoktur, ancak bunlar anonim gönderilerin TÜMÜNÜDÜR. Lütfen anonim hesabın resimlerine bakın, u / twittersupport ile etkileşimlerden ne yapacağınızdan emin değilim ama gerçek ppl tarafından yürütülen gerçek bir hesap olduğunu düşünüyorum. Botları yazmak veya söylemek için yasadışı olan DJT hakkında kötü şeyleri ReTweet’e alarak onları ortaya çıkarmaya çalışan anonim bir hesap gibi görünüyor.

“Sistematik Dış Etki ile Hedefleniyoruz. Özellikle Twitter’da ne okuduğuna inanmayın. Post ekran görüntüleri. Birlikte güçlüyüz. Birleşik Duruyoruz, Bölünüyor Düşüyoruz” için 14 yanıt

Ağrı merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-06-2020 12:49:43

İstanbul merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-06-2020 19:11:47

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 15-06-2020 16:54:08

Tokat merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 01-07-2020 13:22:02

Kastamonu merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, tebrikler 07-07-2020 04:09:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir